PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95062}

Agentka o stu twarzach

Alias
7,2 6 876
ocen
7,2 10 1 6876
7,0 2
oceny krytyków
Agentka o stu twarzach
powrót do forum serialu Agentka o stu twarzach

Tradycyjnie odcinki rozpoczynające nową serię są zaskakujące, ale to, co zobaczyłam, trochę mnie, hm, ogłuszyło ;p
Parę odcinków w trzeciej serii (tak, tak, serii, nie sezonie, bo sezon to jest na misia ;d) na iitv.info opuściłam, bo nie mogłam patrzeć na przyspieszone napisy. O ile dobrze pamiętam, to były odcinki 3x08-11.
Czy w nich była wyjaśniona sprawa (domniemanego) morderstwa Iriny? I kiedy w czwartej serii zostanie to odkryte (w sensie, że Irina nagle powstanie z "grobu" ;p)?

Pomrowica

Nikt nic nie wie? Jestem już na 4x14 i dalej nie ma odpowiedzi na to pytanie...

ocenił(a) serial na 9
Pomrowica

Jestem przy 4x08. Dokładnie nie wiadomo jak było. Sydney znalazła dokumenty, w których była informacja, że to Jack jest odpowiedzialny za śmierć jej matki. Ponoć Irina nasłała na Sydney mordercę, więc Jack zainterweniował, chciał ochronić swoją córkę.

MO_o

Też tak pomyślałam na początku, ale zauważ - w 4x02 pod koniec odcinka Sydney poleciała z Nadią do Moskwy, żeby pokazać jej mauzoleum Iriny. Potem parę odcinków Jack w rozmowie z Aleksiejem mówi coś w tym stylu, że "cieżko nadążyć za Iriną" i z tego wynikałoby, że ona jednak żyje. Ech, ten serial mota w głowie... ;-) Na Wikipedii czytałam, że podobno mamy poznać o niej prawdę pod koniec czwartej serii, ewentualnie na początku piątej. Chyba jest na co czekać ;p

ocenił(a) serial na 8
Pomrowica

Te napisy to moja wina. błagam o wybaczenie, ale za późmo zauważyłam - mój błąd.
teraz walne mega spoiler więc na własną odpowiedzialność czytacie.


Irina została zdublowana i Jack zabił jej właśnie klona. a wyjdzie to na jaw jeżeli dobrze pamiętam gdzieś w okolicach 20 odcinka 4 serii. acha i nie wybaczajcie Irinie tak łatwo jak Sydney ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones