PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95062}

Agentka o stu twarzach

Alias
7,2 6 876
ocen
7,2 10 1 6876
7,0 2
oceny krytyków
Agentka o stu twarzach
powrót do forum serialu Agentka o stu twarzach

ALIAS!

użytkownik usunięty

Serial ma przecież tytuł ALIAS i tak można go było przetłumaczyć! Idioci z TVP jak zwykle zgarnęli kasę za totalną kichę jakim był tytuł- Agentka o Stu Twarzach! Jak go słyszę lub gdzieś widzę, to mi się płakać chce. A sam serial? Miodzio, szczególnie śliczna Jen :-) W dodatku znakomicie nabiera tempa i świetnie się rozwija z odcinka na odcinek. Ponadto te guest stars! Niedługo będzie Quentin Tarantino, Roger Moore, Peter Berg, potem Ethan Hawke, Christian Slater, David Carradine. A w roli (UWAGA SPOILER!) matki Syd Bristow- świetna, choć niedoceniona aktorka Lena Olin. Ach, prawie zapomniałem- warto zwrócić uwagę na Victora Garbera- aktora o teatralnym rodowodzie, oraz Michalela Vartana w roli Vaughna- razem z Jen są cute ;-) Takiego faceta polecam mojej siostrze. Pozdrowienia dla nowych fanów serialu. PS. Żeby nie było za kolorowo- nasza kochana telewizja strasznie zwala tłumaczenie w tym serialu- polecam wersję ORIGINAL.

użytkownik usunięty

ALIAS JEST ZARĄBISTY!
Naprawdę! Nie wiem co ludzie, którzy tego nie oglądają robią w czwartki wieczorkiem ;) Poleciłam ten serial mojej przyjaciółce i też zaczęła to oglądać, aż mi się nie chciało uwierzyć. Tylko szkoda, że puszczaja to tylko w czwartki. Cały tydzień czekania na kolejny zaj... świetny odcinek!
P.S. To z tym tytułem to uważam, że też jest do kitu. Lepszy byłby oryginalny. Ale my możemy mówić na nasz ulubiony serialik jak chcemy i nikt nam tego nie zabroni!
P.S.2 NIE CHCE CZEKAĆ CAŁE WAKACJE NA NASTĘPNE ODCINKI!!!!!!!!!!!!
P.S.3 A poza tym to jestem głupia bo przeczytałam streszczenia następnych w internecie. No, ale jestem oświecona! :) Będą dwie serie - pierwsza - 20 odcinków, druga - 15 odcinków. A więcej nie powiwem!
P.S.4 SZKODA, ŻE NIE JESTEM TWOJĄ SIOSTRĄ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones