PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95062}

Agentka o stu twarzach

Alias
7,2 6 876
ocen
7,2 10 1 6876
7,0 2
oceny krytyków
Agentka o stu twarzach
powrót do forum serialu Agentka o stu twarzach

Dystrybucją serialu na DVD w Polsce, zajmuje się Imperial Cinepix. Obecnie na półkach sklepowych widnieje sezon pierwszy serialu. W ramach zaspokojenia swojej ciekawości skontaktowałem się z Działem Obsługi Klienta w Imperial Cinepix i oto co dostałem w odpowiedzi ...

"Witam serdecznie,
Do końca roku planujemy wydać 4 sezony. Piąty prawdopodobnie w styczniu 2009. Drugi sezon powinien ukazać się w sklepach po 16 września.
Pozdrawiam"

Więc dla wszystkich ciekawskich lub też zainteresowanych kupnem : wiadomość chyba ucieszy :)

I Ja pozdrawiam ^^

mati_5

ja sie bardzo ciesze, coraz wiecej seriali bedziemy mogli ogladac na dvd, ale ze planuja jeszcze 3 sezony wydac do konca roku to jakis ewenement wrecz

Happily_ever_after

Też się zdziwiłem ponieważ od wydania pierwszego sezonu na DVD [2007-12-04] minęło bardzo dużo czasu aż wyda się sezon 2 ... a tu taki ewenement i w 4 miesiące chcą wydać 3 sezony.

Chwała im za to. To rzeczywisty mail, który otrzymałem także mam nadzieje, że owa Pani w błąd nie wprowadza. Pozdrawiam

mati_5

No i moje czarnowidztwo z poprzedniego tematu się nie sprawdziło. I bardzo dobrze ;)

olszes2027

Hehe, no w sumie ucieszyła mnie również ta wiadomośc :D Ale, to że dystrybucja "Planuje" nie znaczyu, że wyda. Mimo wszystko coś w tym kierunku jest robione i pewnie ALIAS pojawi się na pułkach sklepowych. ... Oby ^^

mati_5

Widziałem reklamę drugiego sezonu na WP. Świętujmy!

olszes2027

To kto dmucha świeczki :PPP A moze ktoś się przyłączy do świętowania? :P Ja osobiście jestem tytlko ciekaw czy zgodnie z tym co napisali wydzadzą kolejne sezony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones