PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95062}

Agentka o stu twarzach

Alias
7,2 6,9 tys. ocen
7,2 10 1 6899
7,0 2 krytyków
Agentka o stu twarzach
powrót do forum serialu Agentka o stu twarzach

GENIALNE!!!

ocenił(a) serial na 10

Kurcze ja jestem w trakcie oglądania pierwszego sezonu a wy piszecie ze oglądacie czwarty!?Kurcze jestem chyba zacofany;)Serial jest świetny muzyka,fabuła i Jennifer Garner...Po prostu rewelacja!Jak ktoś ma do sprzedania któryś z sezonów to niech da znać nr697-406-373

ocenił(a) serial na 10
KayussHilton

Ja już dosyć dawno oglądnęłam wszystkie 5 sezonów Alias i to nie raz a po kilka razy każdy. Mam tylko dla siebie serial a go nie sprzedam, jest zbyt cenny :) Serial rewelacyjny, miłego oglądania xD

WeronikaG

A ja czekam wciąż na 5. sezon w AXN. Powtórka 4. serii dobiega już końca, więc napięcie rośnie ;)

KayussHilton

Co do odcinków Odezwij sie na maila : supernatural_serial@wp.pl ...

mati_5

ja tez wlasnie czekam na emisje w axn, mam nadzieje ze doczekamy sie jej jeszcze w tym roku

Happily_ever_after

Bardzo bym się zdziwił gdyby ta stacja sprowadzając jako pierwsza do Polski 3. i 4. sezon odpuściła sobie 5.

olszes2027

Jeszcze raz ja. Przejrzałem Tele Tydzień na przyszły tydzień - Aliasa póki co brak. Albo czas zmieni c okulary. :)

olszes2027

w przyszlym tygodniu konczy sie 4 sezon, ale jezeli beda juz puszczac 5 to pewnie raz w tygodniu

ocenił(a) serial na 10
Happily_ever_after

Dobrze , ze ludzie którzy nie mają serialu na płytkach mają AXN :) Pamiętacie jak TVP1 postępowała z fanami serialu ??

WeronikaG

Uważało, że to serial dla nietoperzy i puszczała go po 23:00

ocenił(a) serial na 10
olszes2027

I do tego robili nawet miesięczne przerwy miedzy odcinkami. Sama nawet juz nie pamiętam czy leciał 3 sezon Aliasa na Tvp 1 czy poprzestali na dwóch.

WeronikaG

AXN jest pierwszą stacją w Polsce, która emituje "Alias" od 3. sezonu wzwyż.

olszes2027

"Uważało, że to serial dla nietoperzy i puszczała go po 23:00" Buahah xD olszes2027 boski tekst, poszanowanko hehe jeszcze pewnie go wykorzystam :P chyba, że ma jakieś szczególne prawa autorskie :P Pozdrawiam fanów i antyfanów serialu, którzy już niedługo fanami zostaną choć sami o tym nie wiedzą :]

mati_5

Nie, mój tekst nie jest "prawnie zastrzeżonym znakiem handlowym" ;)

olszes2027

ja pamietam jeszcze jak tvp1 emitowalo Alias w czwartki o 20.20 (jak teraz Lost) reklamujac serial i tak dalej, ale pozniej juz na drugi sezon trzeba bylo czekac x lat plus ta godzina 23

a na axn w pazdzierniku jeszcze niestety 5 sezonu nie bedzie :(