PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95062}

Agentka o stu twarzach

Alias
7,2 6 877
ocen
7,2 10 1 6877
7,0 2
oceny krytyków
Agentka o stu twarzach
powrót do forum serialu Agentka o stu twarzach

Takiego m@ila wysłałem do TVP. Nic dodać (poza dawką bluzgów) nic ująć. Witam! Kiedy zobaczyłem w programie TVP, że znów wznawiają Państwo wyświetlanie serialu "ALIAS" (Agentka o stu twarzach - kretyński tytuł) byłem wniebowzięty. Informację o tym, że zaczną Państwo emitować II sezon od 6. odc. wziąłem za pomyłkę w programie, ale... No właśnie to nie pomyłka! Jak można puszczać serial od środka?!?!?! I to jeszcze taki serial, którego wszystkie odcinki łączą się w 100%, co za tym idzie, bez obejrzenia poprzedniego odc. nie ma się pojęcia o co chodzi w obecnym! Nie wiem, czy Państwo zrobiliście sobie chory żart, czy lubicie po prostu znęcać się nad swoimi widzami, ale lepiej byłoby, gdyby w ogóle nie był wyświetlany! To jeden z najlepszych seriali, jaki kiedykolwiek powstał - obok "24" (24 godziny) i "Boomtown" (Puls miasta). Jak można puszczać go od środka?!?!?!

Nightmarine

No właśnie, dużo rzeczy jest mi teraz niewiadomych (np jaka była rozmowa z matką) Myślałam, że to ja coś w telewizji przegapiłam i puszczali te 5 odcinków, a ja o tym nie wiedziałam.
I w ogóle te póżne pory, dobrze że patrzyłam na telegazetę, bo przegapiłabym serial Puls miasta (to były chyba ostatnie odcinki, prawda).

Gitka

Tak. Te dwa odcinki puszczone późno w nocy, albo jak kto woli wcześnie nad ranem, bez żadnej zapowiedzi (bo po co, nie?!) to były ostatnie odcinki I sezonu - łącznie 18 odc. Jest jeszcze 6 odcinków drugiego sezonu, ale wątpię, żeby TVP je puściła. Swoją drogą jak to jest...? Czemu tak świetne seriale są urywane, a seriale słabe i bezwartościowe liczą po kilka/kilkanaście sezonów? Kasa - tylko ona się liczy, zawsze tylko kasa...
"The victims, the cops, the press and the politicans... each has their own perspective." - BOOMTOWN

San_Diego

To napisałem ja - Nightmarine, a nie San Diego. Nie zauważyłem, że San Diego jest zalogowany...

Nightmarine

Jeśli się nie mylę to znów zakończyli drugą część Agentki, w programie na następny tydzień nie ma jej w środę, makabra!

użytkownik usunięty
Gitka

Puszczają dalej, będzie tylko tygodniowa przerwa z powodu rozgrywek Ligii Mistrzów, a oczywiście TVP musi w porze emisji serialu nadaćskróty meczów. 28 lutego będzie kolejny 8 odcinek. Ciekawe czy takie przerwy będą co 2 tygodnie bo o ile się nie mylę to co tyle grają mecze w Lidze Mistrzów.

Za co ja placę abonament!!!!!!!!!!!!!!Rok temu przerwali nadawaniei drugiej serii Alias,a ja glupia myslalam ze po krotkim czasie na pewno wznowia emisje(taaaaaaaa , jasne) I co? Wznowili po ponad roku i o ktorej godzinie??Moze oni nie wiedza, ale normalni ludzie chodza do pracy, ucza sie i moze nie maja akurat sprawnie dzialajacego widea.Zawsze Alias lecial w czwartki o 20, ale zamiast tego leci teraz nudny francuski gniot(nie chce obrazic wielbicieli Kamieni Smierci ,ale takie jest moje zdanie) .Akurat kiedy mam ferie i moglabym obejrzec chociarz dwa odcinki oni go nie puszczaja.GRRRRRRRRRRRRRRrr

San_Diego

Zgadzam się ze wszystkim, co napisałeś. Nic nawet nie dodam. No dobra, może tylko napiszę, że wkurza mnie, że jakieś cholerne tasiemce mają po dwieście(albo 3 tysiące) odcinków, a takich porządnych seriali nawet nie chcą pociągnąć dokońca.

Veda12

Nic dodać nic ująć.
I jak tu się nie denerwować?

Gitka

Właśnie.Po prostu w kulki z nami lecą. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones