PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95062}

Agentka o stu twarzach

Alias
7,2 6,9 tys. ocen
7,2 10 1 6899
7,0 2 krytyków
Agentka o stu twarzach
powrót do forum serialu Agentka o stu twarzach

Nareszcie! Chwila na którą czekałam od początka serialu pierwszy pocałunek Sydney i Vaughna! Serial jest zajefajny a odcinki coraz ciekawsze i bardzei wciągające nie co te poskie tandety! Szkoda tylko że tak późno leci Alias. Ale nie zamierzam przestać go oglądać bo to najlepszy serial jaki istnieje

ocenił(a) serial na 10
nati447

od poczatku pasowali do siebie
tez czekalam na ten kiss.
tylko smutno mi ze vaughn ginie w 1 odc 5 serii

Shalimar

Shalimar nie zdradzaj za dużo, nie zbyt fajnie ogląda się filmy/seriale gdy wie się co za chwile się wydarzy... to tak na przyszłość

pozdrawiam

jolene_2

juz za późno bo to niestety przeczytałam!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

blog_zamkniety

Mogłaś dać nowy temat i napisać, ze spojler a nie wjebałaś swój post tutaj... zepsułaś mi oglądanie... kurwa!!!!!!! Zapamiętaj to na przyszłość!!!

ocenił(a) serial na 10
blog_zamkniety

a co ja takiego napisalam ze ci zeplsulam ogladanie?

o tym ze vaughn ginie?
zepsulo ci to ogadanie 2 serii? przykro mi.
ja wolalabym wiedziec o czyms takim wczesniej niz potem plakac na filmie

zadnych innych szczegolow nie mam zamiaru zdradzac

tez uwazam ze jak wie sie za duzo wczesniej to potem nie ma przyjemnosci z ogladania.

ale takie rzeczy jak np smierc jednego z glownych bohaterow wole znac wczesniej i sie "przygotowac" na to
ja nie widzialam dalszych serii, tylko to co w axn lecialo i potem w tvp2
a o smierci vaughna przeczytalam na jakiejs stronie kiedy ogladalam 1 serie i jakos nie popsulo mi to ogladania dalszych odc 1 i 2 serii

jak ci sie nie podoba to co pisze trudno. to jest forum.
a wjebac to mozesz sobie, bo ja nic nie wjebalam

tak dla twojej wiadomosci, krotka informacja to nie jest spojler

zobaczylam te twoje bluzgi i odechcialo mi sie dalszej dyskusji z toba, bo nie bede dyskutowala z osobami na poziomie krzesla

ocenił(a) serial na 10
blog_zamkniety

a co ja takiego napisalam ze ci zeplsulam ogladanie?

o tym ze vaughn ginie?
zepsulo ci to ogadanie 2 serii? przykro mi.
ja wolalabym wiedziec o czyms takim wczesniej niz potem plakac na filmie

zadnych innych szczegolow nie mam zamiaru zdradzac

tez uwazam ze jak wie sie za duzo wczesniej to potem nie ma przyjemnosci z ogladania.

ale takie rzeczy jak np smierc jednego z glownych bohaterow wole znac wczesniej i sie "przygotowac" na to
ja nie widzialam dalszych serii, tylko to co w axn lecialo i potem w tvp2
a o smierci vaughna przeczytalam na jakiejs stronie kiedy ogladalam 1 serie i jakos nie popsulo mi to ogladania dalszych odc 1 i 2 serii

jak ci sie nie podoba to co pisze trudno. to jest forum.
a wjebac to mozesz sobie, bo ja nic nie wjebalam

tak dla twojej wiadomosci, krotka informacja to nie jest spojler

zobaczylam te twoje bluzgi i odechcialo mi sie dalszej dyskusji z toba, bo nie bede dyskutowala z osobami na poziomie krzesla

Shalimar

Hej Shalimar bądż milsza i nawet krótka informacja o tym co ważnego się wydarzy to SPOILER, zwłaszcza w dalszych seriach, które w Polsce nie były jeszcze emitowane. I proszę, używaj tego słowa albo w temacie albo w treści wypowiedzi, zwykła grzeczność tego wymaga!!

ocenił(a) serial na 10
jolene_2

wybacz ale jak ktos (nie mowie o tobie) na mnie najezdza to nie potrafie byc mila

a to co napisalam nie bylo skierowane do ciebie.
w stosunku do ciebie jestem mila.

swoja droga sam temat "Pierwszy pocałynek Syd i Vaughna!" juz jest inforamacja ktora mozna uznac za spojler i to tez powinno byc oznaczone ze to spojler.
a to ze sie calowali dac w temacie a nie w tytule.
nie kazdy ogladal 2 serie ktora puszczali w tvp2 i gdybym nie widziala tych odcinkow tez bylabym zla ze ktos o tym mi wczesnej napisal

ale jakos sie nie czepiam bo forum jest wlasnie po to by pisac

staram sie nie zdradzac szczegolow bo wiem ze to psuje efekt ogladania.
ale przeciez to jest forum

napisalam 1 informacje i od razu wielka afera i buzgi w moja strone

to z grzecznoscia nie mialo nic wpolnego


wybacz jezeli ta jedna informacja zepsulam ci ogladanie filmu.
napisalam to bo sama wolalabym wiedziec wczesnej o czyms takim i wiem ze wiele osob mysli tak samo.

a nie po to by zrobic komus na zlosc

nie ogladalam dalszych odcinkow, a tym bardziej dalszych serii i ciesze sie z tego ze to o vaughnie akurat wiem.

i mam dosc najezdzania na mnie
jak ktos pisze o pierwszysm pocalunku syd z vaughnem i to jeszcze w tytule to jest dobrze tak? mimo iz wiele osob tego nie widzialo i ta nformacja psuje ogladanie filmu, ale to jest wporzadku.

a jak ja napisalam cos w srodku tematu to od razu trzeba mnie zjechac ze napisalam


jestem i bede mila dla osob ktore na to zasluguja. ale nie w stosunku do tych ktore rzucaja miesem w moja strone

Shalimar

Nie martw się, nic mi nie popsułaś bo widziałam już wszystkie odcinki, ale jestem czepialska-dlatego tak przyczepiłam się do spoilerów:)

pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
jolene_2

yy.. a mi się wydaje, że Michael nie ginie ;/
no i faktycznie, pasują do siebie.. ja też nie mogłam się doczekać, kiedy wreszcie będą razem ;P

oh_cinderella

To po jakiego wała Shalimar pisze ze zginął.. nie dość ze nie zaznacza spojlerów to jeszcze wciska ludziom kit :/

blog_zamkniety

Ech... Shalimar spoileruje, ale nie nie wciska kitu... mała rada ode mnie:jeżeli naprawdę nie chcecie wiedzieć co będzie się działo w dalszych odcinkach nie wchodźcie na żadne serialowe fora, bo zawsze znajdzie się ktoś kto Wam popsuje oglądanie... a teraz dla świętego spokoju napiszę o co chodzi z Vaughnem w piątej serii SPOILER !!! w pierwszym odcinku ginie, potem jest jego pogrzeb, Syd tęskini... ale w połowie serii znowu SPOILER!!! bo może lepiej nie psuć sobie oglądania i dać się zaskoczyć... okazuje się, że Vaughn żyje ukrywa sięgdzieś daleko, a Sydney i Jack o wszystkim wiedzieli... to tyle...

ocenił(a) serial na 10
Shalimar

Shalimar, Twój post z innego tematu:

SPOILER:

" chodzilo ci o michaela vaughna, tego ktory rowadzi sydney w CIA??
on umrze dopiero w 1 odcinku 5 serii. biedne dziecko (sydney jest w ciazy) nigdy nie pozna swojego ojca :( "

Tyle że Twój post niestety nie był opatrzony słowem SPOILER.
Więc nie ściemniaj, że chcesz 'zaoszczędzić innym cieprpienia i łez' i dlatego informujesz o śmierci Vaughna wcześniej. Ta ciąża Sydney też w ramach takiego miłosierdzia w stosunku do bliźnich??
Kobieto, czy ty się sama przez przypadek naczytałaś spoilerów przed obejrzeniem wszystkich serii i teraz chcesz coś takiego w ramach zemsty zafundować innym? 'Mnie nie dali obejrzec w spokoju więc ja nie dam innym'?? Tylko takie znajduje wytlumaczenie dla BEZSENSOWNEGO spoilerowanie gdzie popadnie. Zastanow sie następnym razem, zanim znowu bez zadnego ostrzezenia zdradzisz jakis szczegoł z ostatniej serii!

aster

alescie sie przyczepili do biednej dziewczyny jaky conajmniej rodzicow wam wytlukla.

wrzuccie na luz.

ludzie malo wam przemocy i nienawisci na swiecie?

ze trzeba sie jeszcze z cala zloscia wyzywac w tutaj.

a chamidlo ktore kultury nie zna niech sie najpierw jej nauczy i pozna takie okreslenia jak netykieta

do diaska weszlam tu w zwiaku z zupelnie inna sprawa o ktorej nawet pisac nie bede, bo kiedy widze jak motłoch najezdza na na jedna bezbronna osobe to noz mi sie w kieszeni otwiera.

ciekawe czy w prawdziwym zyciu tez sie tak zachowujecie.
czy wogole macie na tyle odwagi by wlasne zdanie wyrazic, bo szczerze w to watpie.













nati447

A mógłby ktoś mi powiedzieć w którym odcinku oni się całują ?? Byłabym wdzięczna ;]

ana555

całują się w 2 serii odcinek 13 właśnie go oglądam ;-)))
według moich informacji Vaughn umiera w 5 serii w 1 odcinku, ale w ostatnim 17 odcinku ... ;-)


Years later, a 7-yr old Isabelle plays in front of her beach home as Vaughn and Syd greet Dixon. He asks Syd to help capture Sark. Vaughn suggests they all go for a walk. Meanwhile, Isabelle finds the Project Christmas building blocks and effortlessly connects them. Syd calls her and she runs out to walk with them on the beach.

ocenił(a) serial na 8
everest8848

czyli on jednak będzie żył, bo widziałam jak on umiera w szpitalu, a potem co? będzie chodził po plaży?

Gosia_14

widać że tak ;-)
ja na razie jestem w 3 sezonie w 4 odcinku ;-)
żeby odpowiedzieć na poprzednie pytanie korzystałam ze strony
http://www.alias-tv.com/ gdzie można znaleźć wszystko na temat serialu razem z opisami odcinków
podaje jeszcze inne ciekawe strony
http://www.imdb.com/title/tt0285333/combined
http://www.tv.com/alias/show/3451/summary.html

co do końca serialu sezon 5 odcinek 17 znalazłam jeszcze inny opis
ze strony http://en.wikipedia.org/wiki/Alias_(TV_series)

The series ends with a flash forward to several years in the future. Sydney and Vaughn are semi-retired and married, with a second child named Jack in honor of Sydney's father. Daughter Isabelle exhibits the same ability to complete the CIA test that marked Sydney's inborn skills to be an ideal agent at that age.