PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95062}

Agentka o stu twarzach

Alias
7,2 6 876
ocen
7,2 10 1 6876
7,0 2
oceny krytyków
Agentka o stu twarzach
powrót do forum serialu Agentka o stu twarzach

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu - BĘDZIE 5. SEZON! AXN wyemituje go na początku 2009 roku. Wysłałem im maila i otrzymałem taką odpowiedź.

Pozdrawiam.

olszes2027

ale super, a czy mozesz podac tego maila, bo ja mam tez do nich pytanie, a nie za bardzo wiem na ktorego mam je wyslac?

Happily_ever_after

axn@hbo.pl

olszes2027

dzieki

olszes2027

No proszę :) bardzo się ciesze, mimo że owego kanału niestety nieposiadam :) AXN nie zawalił sprawy :P

Z innej beczki - Jak wspominałem kilka tematów niżej o wydaniu Alias na DVD - w sklepach jest już dostępny drugi i trzeci sezon tego znakomitego serialu. Premiera sezonu IV już 9 grudnia 2008 ! :) Zaś dla zainteresowanych sezon 5 ukaże się w sklepach styczeń/luty 2009 :) Całe szczęscie, że Imperial wyda całośc a nie szczątkowo Agentke o Stu twarzach. Niestety ceny nie na moja kieszeń ...
Pozdrawiam.

mati_5

ja nie wiem kiedy oni maja zamiar dac ten 5. sezon, bo w programie na luty tez nie ma

mati_5

Drogi mati_5 mógłbyś podać link do strony, gdzie jest zamieszczona
informacja o wydaniu 5 sezonu na dvd w Polsce?? Bo jakoś nigdzie nie
mogę tego znaleźć.

HiLaRy_DuFf_2

Na stronie dystrybutora serialu, jakim jest Imperial CinePix - wyraźnie widnieją daty premiery pierwszych 4 sezonów w polsce...

Link: http://www.imperial-cinepix.com.pl/products/1729-ALiAS-Agentka-o-stu-twarzach-Se zon-1

Po lewej stronie są odnośniki do pozostałych sezonów wraz z datą premiery na rynku polskim. Sezon 5 jeszcze nie został wydany.
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
olszes2027

Napiszcie jak będziecie wiedzieć kedy będzie dokładnie 5 seria. Proszę :)

tynka123

Chyba marzec. Jak AXN ustawi wiosenną ramówkę.

olszes2027

w programie na marzec tez brak, wiec nie wiem ile jeszcze bedziemy czekac

Happily_ever_after

w kwietniowym tez nie ma...

tynka123

ok na Merlinie jest od 17 marca w sprzedaży 5 sezon

HiLaRy_DuFf_2

jestem po obejrzeniu 7 odcinków 5 sezonu Alias...oj będzie się działo...zresztą jak zwykle:))Kompletny sezon ma 17 odc.

moti

Oto treść kolejnego e-maila, który wysłałem do AXN i ich odpowiedź na niego. Krótka i lakoniczna.

Kiedy zamierzają Państwo wyemitować 5. sezon Alias (Agentka o 100
twarzach)?

Marcin Olszewski

Witam,

Serial pojawi się u nas w maju.

Pozdrawiamy,

Zespół AXN

To dziwne, że początek 2009 roku (jak napisali we wcześniejszym mailu) to dla nich maj :P

olszes2027

Nareszcie :D
Swoja doroga dobrze, ze nie napisali wczesniej, ze planuja emisje w polowie roku, bo wyszedlby z tego grudzien :P
Ja mam tylko nadzieje, ze bedzie emisja pon-pt, ewentualnie pon-sr o 22 w miejsce House'a, a nie raz w tygodniu.

olszes2027

Nareszcie :D
Swoja droga dobrze, ze nie napisali wczesniej, ze planuja emisje w polowie roku, bo wyszedlby z tego grudzien :P
Ja mam tylko nadzieje, ze bedzie emisja pon-pt, ewentualnie pon-sr o 22 w miejsce House'a, a nie raz tygodniu.

Happily_ever_after

Wątpię...Tylko pierwszy sezon był emitowany od poniedziałku do piątku. Drugi i czwarty w poniedziałki o 21:00, a trzeci w piątki o tej samej godzinie.

Happily_ever_after

Sezon ogórkowy to czas powtórek, więc pewnie będą powtórki.

olszes2027

Witam. Alias sezon 5 będzie na AXN od 9 maja w każdą sobotę i niedzielę.
Pierwszy odcinek będzie 10 maja w niedzielę o godz. 21:00, ale dla nocnych marków emisja rusza od 9 maja(1-odcinek),10 maja(2-odcinek)około godz. 4 nad ranem.
Pozdrawiam.

slavkin

Tylko w niedzielę, w sobotę lecą nowe "Zabójcze umysły"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones