PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195581}

Alfred Hitchcock Przedstawia

Alfred Hitchcock Presents
8,0 5 028
ocen
8,0 10 1 5028
7,5 4
oceny krytyków
Alfred Hitchcock Przedstawia
powrót do forum serialu Alfred Hitchcock Przedstawia

Cos niesamowitego, wtedy chyba stwierdzilem po raz pierwszy ze swiat potrafi byc czasem po**ieprzony:)
Rewelacja

ocenił(a) serial na 10
CameFromFuture

to fakt, jak byłam młodsza to leciało na tvn siedem.. nie mogł spac po obejrzeniu niektórych odcinków..
straszne

opuncja

ja pamiętam ten serial w tv /czarno biały/połowa lat 60tych ubiegłego wieku

malutki

Nie wiem czy to to, ale pamietam jeden odcinek, że jakaś gościówka chciał uciec z więźienia, wiec za radą staruszka schowała się do trumny.

Okazało sie, że została zakopana żywcem z kolesiem, który poradził jej tak zrobić. To była rewelka. Czasami gdy teraz o tym pomyśle, to czuję małe drgawki strachu :P:)

racekk

Też pamiętam ten odcinek - wywarł na mnie przeogromne wrażenie...
Jak zapaliła tą zapałke w trumnie to była masakra...

ocenił(a) serial na 9
opuncja

było kiedyś na tvn 7...
teraz różne badziewia powtarzają a tych filmów nie chcą...

ocenił(a) serial na 8
CameFromFuture

a ogladal ktos odcinek co tarantino sie do niego odniosl w swojej nowelce w "4 pokojach"? na rtl7 widzialem dawno temu... po prostu mistrzostwo :D pozniej zdarzylo mi sie samemu zakladac ze odpale zapelniczke 10 razy pod rzad i nie zgasnie, ale rzecz jasna nie o palec ;)

CameFromFuture

...tez pamietam te seriale, kamptalne! Najbardziej, co mi sie wbilo w pamiec, to poczatek hisoryjki (streszczonej prezentacja przez Alfred'a) czasami w towarzystwie szkieletu ludzkiego. Wtenczas dodawalo to lekkiego dreszczyku :)
i..ten czarno-bialy film...

ocenił(a) serial na 10
CameFromFuture

Odcinek z ucieczką z więzienia był najlepszy... 10/10 dla obydwu serii i dla samego Hitchcock'a...

CameFromFuture

Ja pamiętam jak Hitch zawsze wprowadzał w klimat odcinka i podobnie było na koniec. I nigdy nie zapomnę sceny jak w tym pustym pomieszczeniu stała komoda i po kolei otwierał szuflady, a w jednej z nich siedziała jakaś skulona kobieta :) nie wiem czemu ale dla mnie to było straszne :P. A i pamiętam jeszcze jeden odcinek a właściwie sam początek bo po tym się tak wystraszyłam, że uciekłam - jak kobieta wieczorem wsiada do samochodu, a ktoś z tyłu siedział i udusił ją linką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones