PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208675}

Alvin i wiewiórki

Alvin & the Chipmunks
6,6 663
oceny
6,6 10 1 663
Alvin i wiewiórki
powrót do forum serialu Alvin i wiewiórki

Alvin i wiewiórki (Serial TV 1983-1991) vs Alvinnn! I wiewiórki (Serial TV 2015- )
i napiszcie dlaczego jest lepsza, wady i zalety

Oryginalny alvinnn nigdy nie był w polskiej telewizji i to jest bul ale pamiętam go z rtlu jak w dawnych czasach oglądałem starsze bajki. Jako dziecko nie za dużo rozumiałem Z niego ale np oglądając czolówke na np youtubie wydaje mi się że starszy był lepszy niż te nowe wypociny ponieważ. Alwin i ekipa byli wtedy super gwiazdami rocka mieli koncerty i przeróżne lokacje. A ten dzisiejszy Alwin to taki typowy amerykański nastolatek w typowej szkole który ma się spodobać najmłodszym. Alwin i ekipa w dzisiejszym nie są żadnymi gwiazdami a zajmują się tym co typowym obecnym nastolatkom w glowie siedzi a to jest spory błąd scenarzystów. Filmówki są znacznie lepsze.

Dariuszf

Co ty za głupoty opowiadasz? Ja ciągle go oglądałem na TVN'nie wraz z ,,Łebskim Harrym" ,,Przygodami Guliwera" i innymi z tamtego okresu bajkami.

Dariuszf

Jak to nie był? Pamiętam, że w okolicach 2000-2001 był na Polsacie, miałem raptem kilka lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones