serial antologia Oglądaj odcinki w dowolnej kolejności. W tym serialu każdy odcinek opowiada inną historię. Kolejność oglądania odcinków i sezonów nie ma znaczenia dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wątków.
serial antologia

American Horror Stories

2021
45m
5,8 2 438
ocen
5,8 10 1 2438
Spin-off na bazie antologii "American Horror Story", którego kolejne odcinki opowiadają różne przerażające historie. Zobacz pełny opis
American Horror Stories zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

American Horror Stories
Zwiastun nr 2 (Huluween Event)
American Horror Stories
Zwiastun nr 1 (sezon 1)
American Horror Stories
Spot nr 1 (sezon 2)
nr 2 (Huluween Event) 2023-10-16T21:30:48 https://fwcdn.pl/webv/69/08/66908/66908.4.jpg https://fwcdn.pl/video/trailer/AHS.vp9.1080p.webm

"American Horror Stories" jest spin-offem na bazie nagradzanej antologii American Horror Story autorstwa Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. W każdym odcinku opowiadana jest inna przerażająca historia. Twórcy serialu zdefiniowali na nowo gatunek horroru, przedstawiając w kolejnych odcinkach przyprawiający o gęsią skórkę szpital dla"American Horror Stories" jest spin-offem na bazie nagradzanej antologii American Horror Story autorstwa Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. W każdym odcinku opowiadana jest inna przerażająca historia. Twórcy serialu zdefiniowali na nowo gatunek horroru, przedstawiając w kolejnych odcinkach przyprawiający o gęsią skórkę szpital dla umysłowo chorych, sabat czarownic, objazdowy pokaz osobliwości, nawiedzony hotel oraz apokalipsę.

studio
20th Television / Brad Falchuk Teley-Vision / FX Productions / więcej
tytuł oryg.
American Horror Stories
inne tytuły
Zdjęcia do serialu nakręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Zakończenie ikoniczne! Makabryczne, romantyczne i dramatyczne. Dalej siedzi mi w głowie i budzi mieszane uczucia... tak mocna scena powinna być zapamiętana przez kinomaniaków.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

sezon 1 odcinek 5 Najlepszy!

ocenił(a) serial na 5
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Według mnie zdecydowanie nie jest to to samo, słaba gra aktorska, nie czuć tego vibe z American Horror Story, pierwsze dwa odcinki zdecydowanie odgrzewany kotlet - zupełnie niepotrzebnie. Liczę na coś lepszego i świeżego w następnych 14 odcinkach.

Pierwszy sezon był kiepski, nie chciałam nawet zaczynać drugiego sezonu, jednak już pierwszy odcinek mnie zaskoczył pozytywnie. Teraz w niecierpliwości czekam na kolejne odcinki i mam nadzieję następne sezony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones