serial antologia Wybierz dowolny sezon i oglądaj odcinki według ich kolejności. Ten serial opowiada inne historie w sezonach. Oglądanie po kolei odcinków w sezonie ma kluczowe znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wątków.
serial antologia

American Horror Story: Sabat

American Horror Story: Coven
2013 - 2014
46m
7,4 53 800
ocen
7,4 10 1 53800
5,0 6
ocen krytyków
Cordelia Foxx prowadzi elitarną szkołę dla czarownic, gdzie uczy kontroli nad mocami i chroni przed procesami w Salem. Zobacz pełny opis
American Horror Story: Sabat zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

Emmy
Serial zdobył 4 nagrody Emmy 33 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Dziejący się współcześnie i w XIX-wiecznym Nowym Orleanie serial „American Horror Story: Sabat” opowiada sekretną historię czarownic i uprawiania czarów w Ameryce. Od burzliwych wydarzeń w Salem minęło ponad trzysta lat, a te, którym udało się zbiec muszą teraz zmierzyć się z ryzykiem zniknięcia na zawsze. Tajemnicze ataki na czarowniceDziejący się współcześnie i w XIX-wiecznym Nowym Orleanie serial „American Horror Story: Sabat” opowiada sekretną historię czarownic i uprawiania czarów w Ameryce. Od burzliwych wydarzeń w Salem minęło ponad trzysta lat, a te, którym udało się zbiec muszą teraz zmierzyć się z ryzykiem zniknięcia na zawsze. Tajemnicze ataki na czarownice nasilają się, więc młode dziewczęta odsyła się do specjalnej szkoły w Nowym Orleanie, żeby nauczyły się chronić siebie. Zamieszana w tę całą wrzawę jest nowo przybyła Zoe (Taissa Farmiga), która sama ukrywa przerażający sekret. Zaniepokojona niedawnymi napaściami Fiona (Jessica Lange), długo nieobecna najpotężniejsza czarownica, przylatuje do miasta, zdeterminowana, by chronić Sabat i zdziesiątkować wszystkich, którzy staną jej na drodze.

studio
20th Century Fox Television (współudział) / Brad Falchuk Teley-Vision / Ryan Murphy Productions
tytuł oryg.
American Horror Story: Coven
inne tytuły
Występująca w pierwszym sezonie Connie Britton chciała powrócić do produkcji. Jednakże ze względu na zdjęcia do serialu "Nashville" musiała zrezygnować z angażu.
Zdjęcia do serialu zrealizowano w Nowym Orleanie (Luizjana, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

zdecydowanie Zoe.

to co zrobiła ta genialna aktorka w tym sezonie to jest po prostu mistrzostwo. czyste MISTRZOSTWO. czapki z głów.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Irytujący ludzie

ocenił(a) serial na 6

Wchodzę na forum z nadzieją, że poczytam tu jakieś rozsądne opinie, coś co pomoże mi rozważyć czy dobrym pomysłem jest w ogóle włączenie danego serialu czy filmu albo po prostu sprawdzenie opinii innych ludzi i porównanie. Co znajduję? Typków, którzy po obejrzeniu trzech odcinków komentują i to zazwyczaj negatywnie, po...

więcej
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones