PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832807}
7,2 7 702
oceny
7,2 10 1 7702
American Horror Story: 1984
powrót do forum serialu American Horror Story: 1984

To było coś cudownego! Trevor żywy i w zmowie z Margaret? To interesujący twist. Brooke czekająca na śmierć w celi - aż uroniłem łzy choć wiedziałem że nie zginie, było to emocjonujące. Mr. Jingles który stworzył rodzinę i próbował normalnie funkcjonować a ostatecznie jego miłość została zamordowana a on sam musiał porzucić dziecko i odejść żeby go chronić? Również się wzruszyłem, Montana i Xavier mordujący to złoto, Margaret otwierająca obóz, Ramirez którzy tam podąża, Jingles za nim i do tego wściekłe duchy oraz Brooke z Donną? TO BĘDZIE PIĘKNE, soundtrack, emocje, scenariusz, wszystko mnie w tym odcinku zachwyciło, no i jeszcze powrócił "Cricket" z Roanoke :D fajnie gra więc fajnie zobaczyć go ponownie. Samo ożywienie Brooke przez Donnę mnie nie zdziwiło, zdjęcia z planu na to wskazywały ale nadal - poczułem ulgę. Genialne rozpoczęcie drugiej połowy i z niecierpliwością czekam na ostatnie odcinki tego sezonu, zdecydowanie jeden z moich najukochańszych sezonów!

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Zgadzam się w stu procentach. Świetny odcinek i jak dla mnie najlepszy sezon AHS! :) (z tych co oglądałam)
Super były te smaczki z miejscami, które kupiła Margaret (Winchester).
Teraz się będzie działo.Ja stawiam, że Margaret zostanie zabita w Camp Redwood i będzie duchem wiecznie przywiązanym do tego miejsca. Nie sądzę żeby się wywinęła.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

I ja również się zgadzam, soundtrack to miód na moje uszy, a na końcu jak poleciało The Smiths to dostałam gęsiej skórki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones