American Horror Story: Asylum

2012
American Horror Story: Asylum
8,1 66 097
ocen
8,1 10 66097
18 081
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":4}
powrót do forum serialu American Horror Story: Asylum
 • niki224 ocenił(a) ten serial na: 6

  Czuję staaaaaaszny niedosyt. Poważnie, oczekiwałam czegoś co mnie powali, a tu spore rozczarowanie. Brakowało mi ciekawej akcji, chwil dreszczyku oraz ciekawszego zakończenia. Nie mówię, że sezon jest zły, bo nie jest, ale byłam nastawiona na coś lepszego przez średnią 8,2.
  Pomimo rozczarowania daję 7/10(taka 6 z plusem) zwłaszcza ze względu na aktorów (którzy są bezbłędni) i ciekawą fabułę.
  SPOILER
  bardzo nie podobał mi się wątek z kosmitami. Myślę, że twórcy sezonu powrzucali za dużo wątków i sami się strochę pogubili;).

 • heronima ocenił(a) ten serial na: 8

  niki224 Zgadzam się. Obejrzałam ten sezon w 3 dni, nie było w nim nic powalającego. Zaskoczyłam mnie siła i determinacja Lany. No i olbrzymim dla mnie zaskoczeniem było SPOILER zamknięcie w zakładzie siostry Judy, zasłużyła sobie na to jak nikt inny. Wątek z kosmitami zupełnie zbędny.

 • heronima Nie ma nic powalającego i ocena 8? To bardzo dobra ocena, jakby był świetny ;)

 • jogurtch ocenił(a) ten serial na: 6

  niki224 Totalnie się zgadzam, kosmici na siłę, nic w tej kwestii nie zostało wyjaśnione. Ponadto uważam, że trochę to przeciągnięte wszystko było, czasem zwyczajnie wiało nudą, 8-9 odcinków by wystarczyło, spadek formy w stosunku do 1 sezonu, jestem w trakcie 3 i klimatem mi bardziej odpowiada.

 • niki224 Szczerze, ja też się zawiodłam. Już w 1 sezonie zauważyłam lekkie niedociągnięcia w fabule, ale tutaj to już przesada. Poza tym akcja rozłożona była bardzo nierówno, czasami serial był bardzo interesujący, ale równie często strasznie się wlókł. Jeżeli interesują Cię podobne kliaty polecam http://www.filmweb.pl/serial/Kr%C3%B3lestwo-1994-629
  Według mnie arcydzieło, jeden z moich ulubionych seriali :)

 • DemiaN ocenił(a) ten serial na: 6

  niki224 Mam podobne odczucia, dużo wątków z słabym zakończeniem oraz wiele bez zakończenia, taki koktajl pomysłów który nie każdemu przypadnie do gustu.