PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675642}
8,1 71 663
oceny
8,1 10 1 71663
7,0 9
ocen krytyków
American Horror Story: Asylum
powrót do forum serialu American Horror Story: Asylum

7/10

ocenił(a) serial na 6

Czuję staaaaaaszny niedosyt. Poważnie, oczekiwałam czegoś co mnie powali, a tu spore rozczarowanie. Brakowało mi ciekawej akcji, chwil dreszczyku oraz ciekawszego zakończenia. Nie mówię, że sezon jest zły, bo nie jest, ale byłam nastawiona na coś lepszego przez średnią 8,2.
Pomimo rozczarowania daję 7/10(taka 6 z plusem) zwłaszcza ze względu na aktorów (którzy są bezbłędni) i ciekawą fabułę.
SPOILER
bardzo nie podobał mi się wątek z kosmitami. Myślę, że twórcy sezonu powrzucali za dużo wątków i sami się strochę pogubili;).

ocenił(a) serial na 8
niki224

Zgadzam się. Obejrzałam ten sezon w 3 dni, nie było w nim nic powalającego. Zaskoczyłam mnie siła i determinacja Lany. No i olbrzymim dla mnie zaskoczeniem było SPOILER zamknięcie w zakładzie siostry Judy, zasłużyła sobie na to jak nikt inny. Wątek z kosmitami zupełnie zbędny.

heronima

Nie ma nic powalającego i ocena 8? To bardzo dobra ocena, jakby był świetny ;)

ocenił(a) serial na 6
niki224

Totalnie się zgadzam, kosmici na siłę, nic w tej kwestii nie zostało wyjaśnione. Ponadto uważam, że trochę to przeciągnięte wszystko było, czasem zwyczajnie wiało nudą, 8-9 odcinków by wystarczyło, spadek formy w stosunku do 1 sezonu, jestem w trakcie 3 i klimatem mi bardziej odpowiada.

niki224

Szczerze, ja też się zawiodłam. Już w 1 sezonie zauważyłam lekkie niedociągnięcia w fabule, ale tutaj to już przesada. Poza tym akcja rozłożona była bardzo nierówno, czasami serial był bardzo interesujący, ale równie często strasznie się wlókł. Jeżeli interesują Cię podobne kliaty polecam http://www.filmweb.pl/serial/Kr%C3%B3lestwo-1994-629
Według mnie arcydzieło, jeden z moich ulubionych seriali :)

ocenił(a) serial na 6
niki224

Mam podobne odczucia, dużo wątków z słabym zakończeniem oraz wiele bez zakończenia, taki koktajl pomysłów który nie każdemu przypadnie do gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones