PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675642}
8,1 71 857
ocen
8,1 10 1 71857
7,0 9
ocen krytyków
American Horror Story: Asylum
powrót do forum serialu American Horror Story: Asylum

Lepszy

ocenił(a) serial na 8

Wolę zdecydowanie Asylum niż tą pierwszą serię. Choć po dwóch pierwszych odcinkach myślałam, że będzie słabe.

ocenił(a) serial na 8
Messalina

Ja nie do końca potrafię zestawić i porównać ze sobą te dwa sezony. Tworzą one zupełnie inną historię i ciężko mi ocenić, który bardziej mi się podobał. W pierwszym sezonie czułam większe przywiązanie do bohaterów, drugi natomiast jest bardziej zaskakujący. Tak czy inaczej oby dwa sezony uwielbiam.

użytkownik usunięty
Ronnie1008

Ja również uwielbiam oba sezony... może odrobinę bardziej Asylum. Każda z postaci jest niesamowita, tak samo jak ich los.
Co do aktorów. Zdecydowanie bardziej podoba mi się postać, którą gra Zachary Quinto w drugim sezonie. Jego wątek jest bardziej tajemniczy niż w pierwszej części.
Lily Rabe - jako Nora świetna, ale jako siostra Mary Eunice niepowtarzalna... wspaniale wczuła się w swoją postać.
Evan Peters - rola Tate'a bezbłędna w mojej opinii.

ocenił(a) serial na 8

Zgadzam się. Zarówno Zachary jak i Lily są zdecydowanie lepsi w drugim sezonie. Niestety nie można tego samego powiedzieć o Evan'ie. Jak dla mnie postać Kita nie jest tak powalająca jak rola Tate'a. Evan Peters doskonale wcielił się w jego postać. Zagrał go niesamowicie wiarygodnie. Chyba jeszcze żadnemu bohaterowi nie współczułam tak jak jemu.
Niestety Kit nie ma w sobie tego 'czegoś', choć mimo to bardzo go lubię.
Ogromną zaletą serialu jest również genialna rola Jessici Lange. Choć muszę przyznać, że wolałam ją jako Constance.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones