PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675642}
8,1 71 857
ocen
8,1 10 1 71857
7,0 9
ocen krytyków
American Horror Story: Asylum
powrót do forum serialu American Horror Story: Asylum

NAJLEPSZA POSTAĆ ?

ocenił(a) serial na 7

Jak dla mnie Siostra Mary Eunice ;D

ocenił(a) serial na 10
owsiakando

Siostra Jude, Dr Thredson i Lana to chyba moja trójka:)

ocenił(a) serial na 9
BeautyAndStupid

Mary Eunice jest bardzo ciekawą postacią, wątek z Threndonem zaczyna mnie nudzić a Sister Jude to już majstersztyk. Jessica gra rewelacynie.
Szkoda, że w tym sezonie rola Anioła Smierci grana przez Moirę ze wcześniejszej serii jest tak epizodyczna.

ocenił(a) serial na 8
Mattiaas

Jak dla mnie to Dr Thredson, Lana, Kit i oczywiście Siostra Jude.

Mattiaas

Prawda z czarną żniwiarką. Miejmy nadzieję, że Frances będzie miała jeszcze okazję rozpostrzeć skrzydła.

owsiakando

Kit & siostra Mary Eunice

ocenił(a) serial na 9
owsiakando

Według mnie też postać Mary Eunice jest najlepsza :)

użytkownik usunięty
pati_s00

Dr Thredson - genialnie się w tej roli spisuje Zachary Quinto!!
Mary Eunice - kolejna świetna postać!

ocenił(a) serial na 9
owsiakando

Mary Eunice all the way;) potem Lana i Siostra Jude;D

ocenił(a) serial na 7
owsiakando

z tego co widze to nikt Doktora Ardena/Grupera nie lubi? ;D

ocenił(a) serial na 9
owsiakando

Mary Eunice, zaraz po niej doktor Arden, natomiast siostra Jude tak mnie wku%@# że stawiam ją na szarym końcu ;)

ocenił(a) serial na 7
Leothyr

siostra Jude jest wporzadku ;D tylko nazywa sie tak jakos... ;D zle sie kojarzy ;D

ocenił(a) serial na 9
owsiakando

Ciezko kogos wyroznic , bo wiekszosc glownych rol jest zagrana doskonale ... No moze Jessica Lang !

ocenił(a) serial na 10
owsiakando

Dr. Arden

owsiakando

Anioł śmierci jest moją faworytką, uwielbiam tę aktorkę. Z głównych postaci: chylę czoła przed siostrą Jude. Postać Mary Eunice ma ciekawą konstrukcję, ale wydaje mi się, że brak jej życia. Jej ,,demoniczność" w ostatnich odcinkach była dość monotonna.

ocenił(a) serial na 9
owsiakando

Lana i Mary Eunice

owsiakando

Siostra Jude, siostra Mary, Lana i dr Thredson. Wątki i losy tych postaci ciekawią mnie najbardziej. Dr Arden to też porządnie skonstruowana postać, ale niestety podczepili go pod wątek kosmitów, który mnie w ogóle nie interesuje. Podobnie jak trójkąt Kit/Grace/Alma.

ocenił(a) serial na 9
owsiakando

najlepiej zagrana jest oczywiście siostra Jude, Jessica Lange jest fenomenalna (zwłaszcza te sceny jak pije etc), najbardziej obchodzą mnie jednak losy Kita (ale to może przez to jak super hot jest Evan Petters haha) i Grace, bo mam nadzieję, że może uda im się jakoś uratować, zwłaszcza cudowni byli na początku, kiedy on nie był pewny, co jest prawdą + grace jako morderczyni!

zuzannaanna

oj a ja tak nie znosze tej Grace! chyba najmniej lubiana przeze mnie postac 2 sezonu. Zgadzam sie co do siostry Jude - FENOMALNA :)

ocenił(a) serial na 7
owsiakando

jak tak patrze to Wasza zdecydowana faworytka jest sister Jude ^^

użytkownik usunięty
owsiakando

Dr Thredson, Dr. Arden i księżulek

ocenił(a) serial na 7
owsiakando

uuu jak mogli tak zrobic w ostatnim odcinku ? ;(

ocenił(a) serial na 6
owsiakando

Zgadzam się- Siostra Mary Eunice ;)

ocenił(a) serial na 10
lorbona

Siostra Jude, Lana, Kit, Mary Eunice - Szkoda że umarła, myślałem że się poryczę jak Piłat ja ze pchał. Grace też jest zajebista Thredsona nienawidzę, chcę żeby Lana go zabiła :D

ocenił(a) serial na 7
tytan5017

PIŁAT :d HAHA :D to był Prałat :D

ocenił(a) serial na 10
owsiakando

hahahah dzięki wiedziałem że coś źle napisałem, ale wiadomo o kogo chodzi

owsiakando

Osobiście w tym wszystkim uwielbiam Grace, ale najciekawsza jest Lana bo prowadzi fabułę ( a to, że w latach 30 podziemie by ją zlikwidowało to ma szczęście że to ameryka). Reszta to jakieś cienie na ścianie, jeden mdły, drugi niedoedukowany (prałat- się żegna jak prawosławny), jedna ma problemy egzystencjalne, trzeci próbuje udawać frankensteina i słucha Chopina (może by się tak określił) i jeszcze jest Mary Eunice - pierwsza laska wiecznie wstawiona bądz na haju.

ocenił(a) serial na 8
owsiakando

Kit, Peppa ;)

ocenił(a) serial na 6
owsiakando

zgadzam z tobą:) ja smiałem kiedy ona zrobić mina płaczące...haha

ocenił(a) serial na 7
veniom

co ty mówić ? bo ja nie do końca rozumieć

ocenił(a) serial na 9
owsiakando

Zgadzam się w 100% Postać zdzirowatej (opętanej przez diabła) Siostry Mary Eunice jest najlepsza :-)

ocenił(a) serial na 7
lukrom23

no to rzecz jasna tylko szkoda ze tak skonczyla : (

ocenił(a) serial na 9
owsiakando

Lana :D Potem siostra Mary Eunice

ocenił(a) serial na 10
owsiakando

Trudno powiedzieć, przez 9 odcinków strasznie denerwowała mnie Lana, ale w "The Name Game" była cudna, za Kit'em nie przepadam, siostra Jude też, no a Mary wow. Naj barziej lubię Thredsona i Mary.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones