PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675642}
8,1 71 868
ocen
8,1 10 1 71868
7,0 9
ocen krytyków
American Horror Story: Asylum
powrót do forum serialu American Horror Story: Asylum

Rodzielenie

ocenił(a) serial na 8

W końcu doczekaliśmy się rozdzielenia sezonu drugiego i pierwszego ;D

Ronnie1008

No :) lepiej późno niż wcale :P

ocenił(a) serial na 10
Ronnie1008

Szkoda, że opinie o odcinkach zostały na tamtym forum.

ocenił(a) serial na 9
BeautyAndStupid

No właśnie... Miejmy nadzieję, że wszystko zostanie zaktualizowane i moderatorzy poprzenoszą odpowiednie wątki :)

ocenił(a) serial na 8
Ronnie1008

Posrany pomysł...

ocenił(a) serial na 8
rhcp_20

Bez sensu, tylko niepotrzebne zamieszanie. Jakoś np oficjalna strona serialu na facebooku jest jedna, wspólna dla obu sezonów - po co Wam te dwie strony, ch*j wie

ocenił(a) serial na 9
margrete

prawdopodobnie dlatego, że sezon pierwszy nie ma z drugim praktycznie nic wspólnego.
Zamieszanie powstaje wtedy, gdy oba sezony są na jednej stronie. Wtedy, gdy nie wiadomo jakie postacie grają aktorzy. Wtedy, gdy zdjęcia z serialu są mieszanką różnych sezonów i nikt nie wie o co tam właściwie chodzi.
Oficjalna strona serialu na fejsie jest jedna, gdyż sezon pierwszy już takiej nie potrzebuje.

Skoro filmy o Bondzie mają oddzielne strony na filmwebie, to American Horror Story również powinno.

ocenił(a) serial na 9
avenitr

a co jeżeli pod koniec drugiego sezonu albo na początku trzeciego, pierwszy sezon i drugi połącza się w logiczna całość?

FearLycan

nie połączą bo Ryan Murphy już po pierwszym sezonie oznajmił, że każdy sezon będzie osobną historią

katie_17

nie do końca, mówił że każdy sezon będzie osobną historią, ale te wszystkie historie połączą się w jedną całość, i tak na przykład mówił że w sezonie 4 wróci do wątku sezonu pierwszego.

ocenił(a) serial na 6
avenitr

Bond, Bond, Bond. Jezu... Jedno i w kółko to samo.
Jedna wielka bzdura to podzielenie!!! Tylko nikomu niepotrzebny bałagan i same problemy. :/

ocenił(a) serial na 8
_mag_gie_

Moim zdaniem rozdzielenie było wręcz wskazane. Drugi sezon to zupełnie inna historia, która nie ma nic wspólnego z pierwszą częścią AHS.

Ronnie1008

brawo i podziękowania dla odpowiedzialnych. :)

ocenił(a) serial na 8
ANOM3N

Dziękuje za usunięcie z systemu moich ocen do każdego odcinka:) Może komuś to nie przeszkadza, bo i tak ocenia wszystkie na max, jednak ja lubię czasami wrócić do tych lepszych, wyżej ocenionych... No cóż, trzeba się poświęcić w imię posiadania większej ilości ocenionych/oglądanych seriali, bo przecież to tak istotne.

ocenił(a) serial na 7
gsfdfdsa

Popieram. Też się lekko zirytowałam bo miałam co do każdego odcinka inne odczucia, a zatem i nota była inna. Po licho po każdym odcinku oddawałam głos to nie wiem. Chyba dla własnej satysfakcji. Rozumiem potrzebę rozdzielenia obu sezonów bo są kompletnie inne ale jeśli wrócą do poprzednich sezonów np Ciąg dalszy motywu dziecka szatana to co wtedy? :x zrobią w oryginalu dopisek 1 i 3 sezon z dopiskiem 2 szukajcie dalej? :D No nic i tak źle i tak nie dobrze ;]

Ronnie1008

Świetny pomysł, a możecie powiedzieć dlaczego tak długie przestoje są ostatnio? E09 był 13 grudnia ,a E10 dopiero dzisiaj...

ocenił(a) serial na 8
Solek69

Szczerze? Pojęcia nie mam. Może to było spowodowane przerwą świąteczną, bądź stacja chciała zrobić po prostu przerwę w emisji..

Solek69

ha, ja już bnawet zdąrzyłem zapomnieć co się dokładnie wydarzyło w ostatnim odcinku ;p aaa.. tak ta z dzidziusiem z zawsiatów powróciła ;p

Ronnie1008

Ale wy macie naje*ane w tych glowach. Wlasnie bardzo dobrze, ze podzielili, bo sa to dwa calkiem inne seriale, ktore nie maja nic ze soba wspolnego. Bylo narzekanie, podzielili to teraz tez narzekanie wsrod durni, mentalność polaczków. Wbite w jakies wasze śmieszne oceny. Chodzi o dyskusje, teraz nie beda sie mieszały tematy z dwóch odrębnych seriali. Ocenić możecie sobie jeszcze raz odcinki, mniej więcej pamiętacie...

ocenił(a) serial na 8
Faker

Nie wydaje mi się by jakakolwiek dyskusja była wartościowa gdyby argumenty wyglądały tak jak ten powyższy. Razem z Arlinką90 wydaliśmy opinie odnośnie rozdzielenia serialu, w temacie poruszającym właśnie tą kwestię. Nie mam pojęcia czemu ktokolwiek miałby mieć z tego powodu "naje*ane" w głowie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Ronnie1008

W końcu!!!

ocenił(a) serial na 9
olgamikolajczak

Może i dobrze, że rozdzielili, ale i tak przy pierwszej serii wciąż pojawiają się posty odnośnie drugiej, bez sensu...

ocenił(a) serial na 10
tomciak89

no tak...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones