PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675642}
8,1 71 857
ocen
8,1 10 1 71857
7,0 9
ocen krytyków
American Horror Story: Asylum
powrót do forum serialu American Horror Story: Asylum

Uwielbiam ten serial!

ocenił(a) serial na 8

Jest chyba moim ulubionym. Tu jest wszystko czego można chcieć od dobrego horroru. Tylko sama nie wiem, który sezon był lepszy.. W 1 jakoś można było się bardziej zżyć z
głównymi bohaterami, a w 2 nie za bardzo. Przynajmniej ja tak mam. 2 sezon zupełnie inny, według MNIE motyw ufo psuje bo nie jestem fanką takich bajeczek ale klimat rewelka i
jeszcze muzyka dobrana rewelacyjnie. A bohaterowie są świetni najlepsza siostra Jude, Kit wypadł gorzej od Tate'a ale i tak darze go sympatią. Mam nadzieję że końcówka wgniecie
nas w siedzenia. Ja oceniam na 8,5 ponieważ nie znam zakończenia.

ocenił(a) serial na 7
Daria567

zgadzam się z przedmówczynią, pierwszy sezon był dla mnie hitem, nie mogłam się doczekac kolejnych odcinków. Widząc tych samych aktorów w serii 2 nie byłam zadowolona. Moim zdaniem zdecydowanie seria pierwsza ciekawsza, bardziej "klimatyczna". Seria druga, też ma w sobie to "coś" :)

Daria567

Dla mnie sezon 2 jest o niebo lepszy. Przy pierwszym trochę się nudziłam(miałam wrażenie, że ostatni odc był zrobiony na siłę), ale drugi porwał mnie bez reszty - tyle się dzieje, choć wątek o UFO mogliby sobie darować. Po za tym uważam, że pomysł z wykorzystaniem podobnej obsady w obu sezonach jest fajny, bo można zobaczyć tych samych aktorów w różnych rolach - Jessica Lange wymiata w obu sezonach. Pierwszy sezon oceniłam na słabe 8 (gdybym mogła postawiłabym 7,5), a drugi na mocne 9 (nie dam 10 przez wątek o UFO).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones