PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675642}
8,1 71 857
ocen
8,1 10 1 71857
7,0 9
ocen krytyków
American Horror Story: Asylum
powrót do forum serialu American Horror Story: Asylum

Warto ten serial w ogóle oglądać ?

besterek94

WARTO !!!

użytkownik usunięty
besterek94

szczególnie jesienią, jest klimat.

ocenił(a) serial na 9
besterek94

Z początku też nie byłam do tego serialu przekonana (nie przepadam za horrorami), ale naprawdę warto :)

ocenił(a) serial na 9
besterek94

American Horror Story jest świetnym serialem, może pierwszy sezon nie był zachwycający ale zarówno drugi jak i trzeci są wspaniałe...

ocenił(a) serial na 9
michaello114

Serio? Jak dla mnie 1 sezon naprawdę dobry, 2 rewelacyjny, a 3 jeszcze nie zacząłem, ale słyszałem o nim same negatywne opinie...

ocenił(a) serial na 9
Draxi

Nie mówię, że 1 sezon jest beznadziejny, ale porównując go z 2. sezonem jest, według mnie, o wiele słabszy. Co do 3. sezonu, to nie jest on tak straszny jak 2., ale opowiada przede wszystkim o czarownicach, dlatego go uwielbiam...

ocenił(a) serial na 9
michaello114

Ja zdążyłem już zacząć 3 sezon i jest on umiarkowanie ciekawy, ale wydaje się jednak sporo gorszy od poprzedników, przede wszystkim dlatego, że to już takie bardziej supernatural drama niż horror. Poza tym jakoś nie trzyma napięcia, w 1 i 2 człowiek cały czas analizuje postaci i rozwój akcji zastanawiając się, kto jest "tym dobrym" a kto "tym złym", kto jest normalny, a kto ma odchyły, narracja z czyjego punktu widzenia jest najbardziej obiektywna itp. a 3 sezon jest jakiś taki... rozlazły.

ocenił(a) serial na 9
Draxi

No nie wiem, mi się bardzo podobał, ale o gustach się nie dyskutuje :D

michaello114

1 sezon był niezły ale mnie nie zachwycił , moim zdaniem 2 sezon lepszy może nawet bardziej straszny :) 3 sezon to zupełnie inny klimat, skupia się bardziej na intrygach , jednak moim zdaniem bardzo dobry no i świetna Fiona Goode :) Polecam oglądnąć wszystkie 3 części! Pozdr

ocenił(a) serial na 10
WhiteNoise

1 sezon bardzo dobry, 2 sezon jeszcze lepszy ( lubię takie klimaty), a 3 nudny.

ocenił(a) serial na 9
Merle_Dixon

Potwierdzam, moim zdaniem sezon 2 jest najlepszy, za to 3 mnie zawiódł niestety.. Oby 4 trzymał poziom :)

besterek94

Jak dla mnie bardzo warto! Jak zobaczyłam, że jest to seria o szpitalu psychiatrycznym, to pomyślałam...no tak...już nie mieli o czym wymyślić, więc polecieli standardem, ale to wcale tak nie jest. Postacie są bardzo fajnie psychologicznie złożone, prawie każdy odcinek sprawiał, że otwierałam oczy ze zdziwienia, bo takich zwrotów akcji się nie spodziewałam :) A na koniec...no popłakałam się naprawdę. Aż mi jakoś dziwnie ciężko było rozstać się z tymi postaciami, a baaaaardzo rzadko tak mam. Jak dla mnie lepszy niż jedynka, bardziej psychologiczny. Polecam i biorę się za trójeczkę ;)

ocenił(a) serial na 10
perelka

100% prawda :D. Trójeczkę oglądałem, ale mi do gustu nie przypadła ;d

besterek94

zdecydowanie warto!

besterek94

Jestem aktualnie po dwóch sezonach i.. POLECAM! Zwłaszcza jeśli jest się fanem horrorów, to już w ogóle mus : ))) Jak się nie jest.. też polecam : )

ocenił(a) serial na 10
besterek94

Najlepszy serial (tylko drugi sezon, pozostałe są przeciętne) jaki kiedykolwiek zdarzyło mi się oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones