PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675642}
8,1 71 868
ocen
8,1 10 1 71868
7,0 9
ocen krytyków
American Horror Story: Asylum
powrót do forum serialu American Horror Story: Asylum

piosenka

ocenił(a) serial na 8

czy ktoś zna tytuł i wykonawcę utworu z pierwszego odcinka 2iego sezonu
Gdy przełożona je kolację z księdzem , 27 minuta:) i się rozbiera....

ocenił(a) serial na 8
conneryfan

znalazłem na youtube:American Horror Story: Asylum - Soundtrack "S02E01" - Pater Noster
http://www.youtube.com/watch?v=aSQC__0p0kE&playnext=1&list=PLgZmExOZZJe2gUDSqy3H BHCtQxQB4kC8F&feature=results_video

ocenił(a) serial na 7
conneryfan

i widzisz jak sobie sam ladnie odpowiedziales :D

owsiakando

Hahahahaha co jak co, ale się trochę uśmiałem z tej odpowiedzi ;p

conneryfan

To Pan jest na swoim zdjęciu, proszę Pana?

ocenił(a) serial na 8
szambelan

Tak Ja

conneryfan

Gdzie Pan Szanowny zakupił tę skórzaną bluzeczkę?

ocenił(a) serial na 8
szambelan

To jest kurtka skórzana:) Niestety nie do kupienia. Dostałem ją od 60-letniego przyjaciela który kupił ją jak był młody:)

szambelan

A ja wiem gdzie można nabyć takie rzeczy.

JoeCooper

Czy liczyć można na Szanownej Pani uchylenie rąbka sekretu na temat wspomniany? Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

http://www.krammelnira.pl/index.php?route=product/product&path=61_127&product_id =336

Na stronie jest mało wyrobów, ale można sobie zamówić. Ja nabyłam karwasze, ale nie przez stronę, tylko na konwencie.

JoeCooper

Ależ to ekspensywne rekwizyty, proszę Szanownej Pani. Karwasze? Toż Szanowna Pani wojowniczką raczy być ? Jaki to konwent?

szambelan

To są ręcznie szyte akcesoria z naturalnych skór i innych naturalnych materiałów, to muszą być drogie. A Szanowny Pan wygląda na nadzianego kolesia, co się nie liczy z kasą, chyba, że ma Szanowny Pan jakieś inne wydatki, to nie wnikam.

JoeCooper

Szanowna Pani sie nie obraża, ale te wyroby jawią mi się dość tandetnie , już nawet nie patrząc na cenę. W dodatku jestem po świeżych zakupach sobotnich, proszę Pani. Teraz wszędzie wyprzedaże. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Ani się nie obrażam. ani się nie gniewam, może na tych fotkach to kiepsko wygląda, widziałam rękodzieła Melnira na żywo i są bardzo w porządku.
Tu moje karwasze
http://imagizer.imageshack.us/a/img850/3865/dsc09493t.jpg

JoeCooper

Śliczne, proszę Pani. Jeździ Pani na jakieś zloty fantastów, którym się magia i miecz pomieszały z rzeczywistością jak Panu Tomowi Hanksowi w jednym starym filmie, którego tytułu nie pamiętam?
Moim skromnym zdaniem, wszelkie te rzemyki są zbędnym archeologizmem. Lepiej zastąpiłyby je wymyślne guziki. Kupiłbym dawno porządną skórę, lecz ciężko o coś ładnego w sklepach i kupców. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Tak.

szambelan

Jeszcze nie widziałam, żeby Melnir robił coś z guzikami, tylko z wiązaniami, sznurowaniami i rzemykami
http://www.krammelnira.pl/image/cache/data/Stroje/8-700x700.jpg
albo z klamrami
http://www.krammelnira.pl/image/cache/data/Stroje/5-700x700.jpg
ewentualnie z ćwiekami.

JoeCooper

No takie sobie ma te rzeczy, proszę Pani. Już lepiej poszukać czegoś w sklepach stacjonarnych.

szambelan

Bo nie profanuje ich guziczkami?

JoeCooper

Ogólnie mi się nie podobają. Jakieś takie wyświechtane, pogniecione, porozciągane tam gdzie nie trzeba. Ale skoro Szanowna Pani lubi przepłacać za kawałek niedbale pozszywanej skórki, to czemu nie? Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Życzę powodzenia w poszukiwaniu niewyświechtanej kurtki z guziczkami w sklepach stacjonarnych. Tylko, żeby nie porobiło się tak, jak z żółwiem. Pozdrawiam serdecznie.

JoeCooper

To już wiadomo, z jakiego materiału wykonano Szanownej Pani karwasze. Jak tam piesek? Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Oczywiście, że wiadomo. Z wysokiej jakości skóry, z grawerowaniami i nitami. Pierwszorzędna ręczna robota.

Pies miewa się doskonale, teraz śpi, ale jak mu powiedziałam, że ma pozdrowienia od Szanownego Pana, to machnął dwa razy ogonem.

JoeCooper

To również rozmawia Pani ze zwierzętami. Czy czuje się Szanowna Pani wargiem? Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Po prostu mój pies rozumie wszystko, co do niego mówię. Pozdrawiam serdecznie.

JoeCooper

Czyli jednak 'Opowieści z Narni". Nie dziwota, iż Szanowna Pani spędza czasu szmat w świecie wirtualnym. Zapewne ma Pani na sobie swoje karwasze. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Zwyczajnie, proszę Szanownego Pana, to bardzo mądry pies.

JoeCooper

Towarzyszy Pani w trakcie wypadów z łukiem? Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Mój pies towarzyszy mi w wielu czynnościach i w różnych okolicznościach, ale to nie jest pies LARPowy, proszę Szanownego Pana.

JoeCooper

Toż to dyskryminacja. Zmuszony jestem wysłac kruka do cytadeli Green Peace, niezmiernie mi przykro, proszę Szanownej Pani. Czy w LARPach z Pani udziałem zdarzają się wątki miłosne? Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Nikogo nie dyskryminuję, ale się po szanownym Panu nie spodziewałam donosicielstwa do lewaków.

Tak, ale rzadko, częściej flirty, a raz to nawet gwałt zbiorowy, ale w domyśle. Miałam szukać noclegu, wchodzę do karczmy, gdzie było pełno zbójców, morderców i orków, wyszłam na stół i zapytałam "Kto mnie przenocuje?". Potem MG kazał mi rzucać kośćmi na chorobę i obrażenia.

JoeCooper

No tak, w końcu Szanownej Pani nie przeszkadzają tylko lewacy promoskiewscy, stąd głęboka przyjaźń z socjalistycznym komuszkiem rusińskim, Panem Silverusinem z Wszechrusi Mongolskiej. Co rusińskie, nie może być lewackie. What is dead, may never die. Wszak Pan Chan Władymir nie lubi Państwa z Green Peace, to i Szanowna Pani lubić nie może.

To się w tych realnych rozgrywkach używa kości do gry, proszę Szanownej Pani? Od dawna myślę o starcie, posiadam argumenty w postaci aparycji, proszę Pani. A niedługo planuję z rodziną powrócić do Magii i Miecza.
Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Pan Szanowny sporo wie o pochodzeniu pana Silverina, dużo więcej ode mnie. Często Szanowny Pan o nim wspomina. Wiele wskazuje na to, że Szanowny Pan Szambelan darzy gorącym uczuciem Pana Silverina.

Oczywiście, tak jak w zwykłych sesjach RPG. Chyba, że scenariusz jest sztywny, zaplanowany w szczegółach, ale to są nudne sesje.

Aparycja się liczy, ale bardziej umiejętności. Potrafi Szanowny Pan walczyć, albo się wspinać i łazić po drzewach?

Dużą ma Pan Rodzinę?

JoeCooper

Bynajmniej, proszę Szanownej Pani, to jakieś nieporozumienie. Choć, jak mniemam, nieprzypadkiem Szanownej Pani po głowie chodzi uczucie wobec tego przeuprzejmego rusińskiego dżentelmena.

Trochę to głupie, Szanowna Pani. Skoro już ludzie urządzają sobie zabawy w realnym świecie, należałoby cała rozgrywkę owemu podporządkować. Rzucanie kośćmi mogłoby przypominać sytuację poniższą:

http://youtu.be/3LZhsstWPe8

Oczywiście, że potrafię, proszę Szanownej Pani. Pokazałbym Pani jak walczy Katolik. Podróżować po lesie również umiem.

Zależy jak na to spojrzeć, proszę Pani. W grze wzięłoby udział czworo ludzi, łącznie z moją przeskromną osobą.

Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Sprawa kontrowersyjna. My się zwyczajnie lubimy, chociaż nie zawsze się zgadzamy. Bronił
mnie przed Emką i Jukatosem, kiedy jeszcze byłam nikomu nieznanym, nowym kontem.

Kupa śmiechu, proszę Szanownego Pana, i to jest właśnie fajne w spontanie.

Chętnie zobaczę jak Pan walczy. Na pięści, czy potrafi Łaskawy Pan walczyć orężem?

Czworo to spoko ekipa.

Pozdrawiam serdecznie.


JoeCooper

Ponieważ ten przesympatyczny dżentelmen nie ma znajomych poza internetem, proszę Pani. Moją skromną osobę, również próbował sobie zaskarbić w podobny sposób, niczym wąż starodawny wijący się sprytnie między prawdą a fałszem. To przeciwnik Kościoła Świętego, Szanowna Pani Józefino.

No nie wiem, proszę Pani.

Mieczem i tarczą oraz toporem, Szanowna Pani.

Być może dokoptować się uda parę innych osób.

Pozdrawiam bardzo serdecznie.

użytkownik usunięty
szambelan

Co mi Pan nagadał, bo na poczcie widzę tylko nagłówki:
"Sam żeś" i "Szanowna Pani".

Pokarało Panią za usuwanie porządnych dżentelmenów z listy znajomych. Pozdrawiam serdecznie.

użytkownik usunięty
szambelan

Nigdy nikogo nie usunęłam w przeciwieństwie do Pana.
http://www.filmweb.pl/user/Alyanna
Jest Pan na liście?
Oczekuję przeprosin.

Ale za to Szanowna Pani uciekła z mojej listy, wbrew mojej woli. W dodatku ma Pani rude futro. Pozdrawiam serdecznie.

użytkownik usunięty
szambelan

Zwykle uciekam wbrew cudzej woli, ale tym razem moja wola nie miała żadnego znaczenia, a Pan mnie wcale nie przeprosił za pomówienia.
Piękne futro, nie? I te białe dodatki...

Ja tam nie wiem, proszę Szanownej Pani. Nie znam się na informatyce. Szanowna Pani jakieś żarty sobie stroi z mojej skromnej osoby.
Judasza malowano zawsze jako rudego, nie wiem, czy Szanowna Pani słyszała.
Pozdrawiam serdecznie.

Szanowna Pani ma piekne stopy

użytkownik usunięty
Piknik_na_skraju_drogi

Naprut, odź już spać.

nie idę spać, idę srać

użytkownik usunięty

nieładnie się zachowujecie

użytkownik usunięty

Dobra, ty go połóż do łóżka.

użytkownik usunięty

Jak będzie niegrzeczny to oddamy go do domu dziecka.

W domu dziecka też wolą te grzeczne.

użytkownik usunięty
Pantera128

oddalibyśmy go do sióstr magdalenek, one by go okiełznały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones