PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682018}

American Horror Story: Sabat

American Horror Story: Coven
7,4 53 646
ocen
7,4 10 1 53646
5,0 6
ocen krytyków
American Horror Story: Sabat
powrót do forum serialu American Horror Story: Sabat

Coven

ocenił(a) serial na 6

Nie macie odczucia że w porównaniu do 1 i 2 sezonu to 3 był bajką dla dzieci ? aka. sabrina nastoletnia czarownica ?

ocenił(a) serial na 5
Givsztyl

Niestety tak, coven zawiódł i to straszliwie mimo obiecującego początku. Jedno jednak trzeba przyznać wszystkim sezonom to że większość aktorów gra cudnie po prostu, wszelkie zgrzyty są raczej winą scenariusza ale reszta jest bez zarzutu.

ocenił(a) serial na 5
Givsztyl

Zgadzam się, jak dla mnie ten sezon to kompletna strata czasu. Cieszyłam się na ten sezon, liczyłam na coś lżejszego od mrocznego zakłądu psychiatrycznego. Lżejszego ale nie płytkiego. Wątek Kyle zupełnie zbędny i nieciekawy, tak jak święciszkowaci sąsiedzi o służącym bawiącym się lalkami niewspominając. Ratowała tę serię oczywiście Fiona i czarownica voodoo. Jedynie ostatni odcinek był interesujący. No dobra odcinek z halloween mógł być ;)
Zawiodłam się i jestem rozczarowana. Będę oglądać ręsztę sezonów, zobaczymy na co stać twórców AHS.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones