PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682018}

American Horror Story: Sabat

American Horror Story: Coven
7,4 53 646
ocen
7,4 10 1 53646
5,0 6
ocen krytyków
American Horror Story: Sabat
powrót do forum serialu American Horror Story: Sabat

Jak w temacie .Moim zdaniem takie sielskie zakończenie było kompletnie nie w stylu tej serii .

terron

Sielskie? Misty, którą lubiłem, została w piekle :/

ocenił(a) serial na 7
Litawor

Ja tam wiedźmy nie lubiłem .Ogólnie nie jestem fanem happy endu w horrorach .Od tego są aby bohaterowie mili przerąbane.

terron

Ale ten sezon w ogóle miał niewiele wspólnego z horrorem, więc jakiekolwiek mniej wesołe zakończenie nie pasowałoby do wcześniejszego klimatu.

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 9
Litawor

Właśnie, ona była taka kochana. Pewnie dlatego dali taką sympatyczną postać do piekła, żeby wzbudzić emocje i współczucie u widza.

ocenił(a) serial na 4
terron

Kupa, jak cały sezon.

ocenił(a) serial na 7
czader21

Co komu pasuje .Mi temat czarów podpasował ale tu jakoś tak za lekko było .

ocenił(a) serial na 8
terron

Mi koniec jak najbardziej się podobał, akcja z Fioną mnie nie zdziwiła jednak byłam rozczarowana, że Misty została w piekle. Sielskie, nie sielskie te zakończenie ale jakby nie patrzeć każdy sezon poniekąd szczęśliwie się kończył więc zostali przy tym. Może nie było "plaskacza", którego każdy się spodziewał ale rozczarowana nie jestem ;)

ocenił(a) serial na 6
terron

Zakończenie w porządku jak cały sezon (choć myślałam, że Fiona w ostatniej chwili wbije nóż w plecy Cordelii) . Niestety tylko w porządku. 2 sezon był genialny, 1 też świetny, a ten był w porównaniu do nich znacznie słabszy, zawiodłam się. Zupełnie nie było tego klimatu. Niektóre sceny były fajne, ale to za mało. Cóż pozostaje czekać na 4.

ocenił(a) serial na 10
Azille799

Sezon, moim zdaniem, byl chyba najgorszy z wszystkich trzech, ale nie byl taki zly, jak niektorzy twierdza. Zakonczenie akurat mi sie spodobalo, podpasowalo do calosci i domknelo 'ukladanke'. :)

terron

biedna madison [*] na zawsze w pamieci..

ocenił(a) serial na 9
ephelouss

oj tak!! jedyna z charyzmą:) !

ocenił(a) serial na 8
terron

Z ostatniego odcinka najbardziej podobał mi się początek i "Seven wonders". :)

Alicja_kosmitka

Tak samo. :)
Poza tym wk*rwili mnie akcją z Misty. I jeszcze Lily Rabe ponoć nie zobaczymy w "czwórce". Aha, cudownie.

ocenił(a) serial na 8
ManBehindTheMist

Kicha, że nie powróciła :( o czym będzie kolejna część i wielka szkoda, że się tam Lily nie pojawi bo bardzo pasuje do Amerykańskiego Horroru ;(

użytkownik usunięty
terron

Właśnie, mógłby ktoś napisać jak się kończy ten sezon bo nie byłam w stanie go skończyć a ciekawi mnie zakończenie?

Jessica Lange, umiera zostaje wysłana do swojego piekła w którym siedzi ze swoim kochasiem (Axeman), szkoła zostaje oficjalnie ogłoszona, przychodzi dużo czarownic, Misty zostaje w piekle :'(, a Cordelia zostaje supreme :)

użytkownik usunięty
filmowy_laufer

Dzięki :)

terron

Ktoś pamięta jakie było ostatnie słowo Myrtle zanim spłonęła na stosie (po raz drugi)?

MicMik90

Balenciaga

midnight_orchid

Dziękuję! Wiesz, co to znaczy?

MicMik90

no błagam, francuski dom mody.
http://en.wikipedia.org/wiki/Balenciaga

midnight_orchid

Myślałem, że w tym kontekście to znaczyło coś innego. Dzięki jeszcze raz.

terron

wszystko fajnie ale.... Misty... najlepsza czarownica przepada w piekle?! :'( eeeeeeh

fraglespb

nie dostrzegła piekła, bo wyglądało jak jej życie.

midnight_orchid

wiem, wiem, mówiąc najlepsza miałam na myśli to że była najbardziej w klimacie... no taka fajna była ogólnie... :D

fraglespb

W ogóle czemu wszyscy automatycznie szli do piekła? Akurat Misty chyba nie zrobiła nic złego.

ocenił(a) serial na 10
Homek_2

Bo na tym polegało zadanie - na podróży do piekla i spowrotem. To test bo tylko potężna czarownica może tego dokonać, a Misty nie dała rady.

octavessens

A nie polegało na wywołaniu śmierci i powrotu do życia? Nie wiem dlaczego wszystkie postaci z automatu szły do piekła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones