PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682018}

American Horror Story: Sabat

American Horror Story: Coven
7,4 53 700
ocen
7,4 10 1 53700
5,0 6
ocen krytyków
American Horror Story: Sabat
powrót do forum serialu American Horror Story: Sabat

3 sezon American Horror Story bedzie prawdopodobnie ostatnim w ktorym wystapi Jessica Lange! Hell no .. .:(:(:(

ocenił(a) serial na 8
kam001

Skąd takie informacje? Pewnie jakieś plotki...
Nie wyobrażam sobie AHS bez Jessiki, już teraz mam żałobę, że w tym sezonie nie będzie grał Zachary Quinto.

mattbuyek

wiesz co gdziesz szperałam i to znalazłam ... spróbuje poszukać i dam znać ... ale nie wiem czy w jakimś ostatnim wywiadzie nie powiedziała że 3 sezon mógłby być ostatnim :(:(:(

ocenił(a) serial na 8
kam001

Fani "AHS" wstrzymali oddech w piątek, tuż przed południem, kiedy aktorka z serialu stacji FX zdradziła, że zbliża się jej koniec w horror-dramacie. Co więcej, mamy dla was video wywiad, w którym Jessica Lange zdradza co podobało jej się w poprzednich sezonach, pracy z Murphy'm oraz planach powrotu do teatru.



Kariera 64-letniej aktorki, najbardziej znanej ze swoich ról w takich filmach jak "King Kong" i "Tootsie", przeszła prawdziwe odrodzenie od czasu gdy połączyła siły z Ryan'em Murphy'm, pojawiając się w jego serialowym projekcie.

Jej niesamowita kreacja wścibskiej sąsiadki Constance Langdon zdobyła uznanie krytyków i nagrody. Sukces Lange przedłużył się dzięki kontynuacji "AHS", w której powróciła jako sadystyczna zakonnica - siostra Jude Martin. Rola przyniosła jej kolejną nominację do nagrody Emmy.
I chociaż aktorka wystąpi także w trzecim sezonie, gdzie zagra czarownicę, powiedziała The Times podczas sieciowego czatu, że będzie szczęśliwa jeśli jej związek z serialem zakończy właśnie "Coven" - "Myślę, że tak byłoby wspaniale, ponieważ będzie to trylogia." Jednak czekajcie, jest nadzieja. Lange jest otwarta na pomysł jeszcze jednego sezonu, dając do zrozumienia, że jest to temat, który chce najpierw wybadać (miejmy nadzieję, że Murphy złoży jej kolejną propozycję).


Lecz później dodaje:

"Uważam, że to byłby już absolutny koniec", po czym tłumaczy - "Ostatni sezon po tym, ponieważ... zajmuje to dużo czasu. Każdego roku to ogromne zobowiązanie. Jest wiele innych rzeczy, które chcę zrobić."


Jak na tę wiadomość zareagowali fani "AHS"? Ukartowali kampanię "NIE ZOSTAWIAJ "AHS", JESSICA!".



ocenił(a) serial na 8
kam001

http://www.horrorstory.pl/news/215/Czy_to_juz_ostatni_sezon_dla_Jessicy_Lange_VI DEO/

luizka3

dokładnie :):) dzięki za pomoc ... bo jakoś mi umknęło to żeby wstawić link :):)

ocenił(a) serial na 8
kam001

Nie ma sprawy :-)

luizka3

w sumie to szkoda :(:( jakby jej nie było ...

ocenił(a) serial na 8
mattbuyek

Zachary Quinto w lipcu zakończył związek z aktorem Jonathanem Groffem. Kiedy otrzymał propozycję od Murphy'ego sam odmówił. Chciał się skupić na odbudowie związku. Niestety, nie udało się.

ocenił(a) serial na 8
kam001

gdyby mozna to oskara jej za caloksztalt w ahaesie:) swietna aktorka a ja wam ja polecam w tytus andronikus

goraca_bulka

oczywiście :):) Tytusa również polecam :):)

kam001

Uwielbiam ją i serial bez niej to już by nie było to samo ;. Dodawała klimatu i w ogóle jej postacie były świetne do tego bardzo dobrze grała.. jakby odeszła to wiele AHS straci ;/

Johny999

Wiem tyle ze wraca na Broadway :) i sie z tego bardzo ciesze ...

kam001

Szkoda ale z drugiej strony jak będzie się mogła lepiej realizować tam to niech to robi ;)

Johny999

dokładnie ... :D

ocenił(a) serial na 10
kam001

Broadway Broadwayem, ale... MY JEJ POTRZEBUJEMY! Jeśli koniec AHS po trzech sezonach z nią, to koniec w ogóle!

foxmulder

No czesc :-) wiem co masz na mysli ... ale jak ma sie ralizowac na Brdwyu to bardzo sie ciesze ... a co do Ahs to nic nie jest jeszcze przesadzone nawet nie wiadomo czy beda jakies kolejne sezony

foxmulder

http://www.youtube.com/watch?v=TUjAMVeQ6yk

kam001

WHAT??? jak w 4 mają wrócić do pierwszego sezonu!! Murphy obiecał!

eowine

No to nie jest typowo oficjalna informacja ... ale Jess teraz bedzie szaleć na broadwayu :-) :-) :-) i powiedziala ze coven moglby byc ostatnim sez ....

kam001

po pierwszym to samo pierniczyła i to bardziej oficjalnie

eowine

eee to tylko Jess :P


a oto spojler !!!

American horror story:Coven Episode 3.01 - “Bitchcraft”

A young girl, Zoe (Taissa Farmiga), is shattered to discover she possesses a strange genetic affliction tracing back to the dark days of Salem. Zoe is whisked away to Miss Robichaux’s Academy for Exceptional Young Ladies, a mysterious school in New Orleans devoted to safeguarding the few remaining descendants who share this unique bloodline. Harboring a secret agenda, Fiona Goode (Jessica Lange), the most powerful witch of their generation, returns to town, reigniting old rivalries with the Coven’s deadly enemies, the Voodoo.

kam001

Aha i przy okazji ściągnie tam swojego brata? To dlatego "Tejcik" się tak czaił przy oknie. Nudzi mu sie.

Ta się będzie uczyć Expecto patronum a... on to co?

eowine

jak to w 4 mają wrócić do 1 sez ??? skąd ta informacja ?

kam001

po pierwszym sezonie, Murphy powiedział by nie lamentować nad Tejcikiem i Violet i że jeśli przeżyjemy pare innych historii to wróci do rodziny Harmonów a
w ogóle wszyscy scali w jedno (te wszystkie sezony będą miec coś wspólnego)

eowine

to ciekawe

kam001

Dobra ludzie zobaczymy ja jeszcze w 4 sezonie :-) :-) :-)

kam001

No właśnie ja czytałam, że Jessica Lange ma zagrać jeszcze w 4 sezonie, a dopiero potem przejść na emeryturę : )

http://film.onet.pl/wiadomosci/american-horror-story-jessica-lange-chce-odejsc-z -serialu/00bfc

bananxd

dokłądnie ... :):):) co jak co ale kontrakt zobowiązuje ... obawiam się tylko ze 4 sezon będzie ostatnim AHS

kam001

Ja osobiście mam nadzieję, że nie zakończą na 4 sezonie. Jest multum tematów, które mogliby wykorzystać . : )

bananxd

też trzymam kciuki ... no zobaczymy

ocenił(a) serial na 6
kam001

widze ze ahs to cale twoje zycie

owsiakando

Nie przesadzajmy ...

ocenił(a) serial na 6
kam001

:D napisalem tak bo co tu wejde to cos napisales minute temu :D nie przejmuj sie ; ) btw. ahs fajny serial , 1 sezon troche gorszy , 2 bardzo dobry , mam nadzieje ze z 3 sezonu sie nie zrobi syf dla bezmozgich nastolatkow zza oceanu

owsiakando

Napisalam :-) :-) :-)

A podzielam Twoje zdanie co do sezonow

ocenił(a) serial na 6
kam001

o,płeć żeńska,wybacz ; )

owsiakando

no nie wiem ... :D

ocenił(a) serial na 5
kam001

I dobrze.

deadrys

a to czemu ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones