PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623838}

Amerykańscy Bogowie

American Gods
7,5 20 919
ocen
7,5 10 1 20919
7,5 6
ocen krytyków
Amerykańscy Bogowie
powrót do forum serialu Amerykańscy Bogowie

Serial a książka

ocenił(a) serial na 7

Słyszałem że trzeci sezon jest już fantazją własną twórców a dwa pierwsze adatptują powieść ?? Może sie wypowiedzieć ktoś kto czytał i powiedzieć z jakim skutkiem to robią ?? Wlasnie skończyłem 8smy ep drugiego sezonu wiec do tego momentu mozecie walic spoilerami jak trza. Core fabuły się zgadza i mamy tylko małe lub większe odstępstwa ? Czy też fabuła w pewnym momencie w serialu zaczyna iść w kompletnie innym kierunku ?? Jak to jest?

mordarg

No nie do końca, bo wiele wątków w pierwszych dwóch sezonach jest dodanych lub zmienionych. Trzeci sezon również jest adaptacją książki, ale w serialu i książce fabuła toczy się w rożnym czasie.

mordarg

Cóż, serial jest w dużej mierze dziełem autora książki, więc można powiedzieć, że to wizualna forma jego pomysłu ileś lat później. Jak dla mnie spoko, choć nie tak wierna jak genialny "Dobry omen", który zrobił z Brytyjczykami. Tu widać więcej wpływu Amerykanów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones