PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557515}

Anatomia prawdy

Body of Proof
7,3 8 412
ocen
7,3 10 1 8412
Anatomia prawdy
powrót do forum serialu Anatomia prawdy

Kto?!

ocenił(a) serial na 6

Po obejrzeniu trzeciego sezonu nie miałam za dużo czasu. A tym bardziej chęci aby poszukać
informacji o nowych sezonach. Ostatnio wróciłam do ulubionych seriali i dwa moje ulubione są
nieaktywne! Jak ABC(czy jak im tam było) mogli zdjąć ten serial?! Przecie to było coś genialnego.
Najlepsza i najwspanialsza Dana w roli Megan była wspaniała :) Jeri jak zwykle niepodważalnie
świetna. I ten który grał Ethana przez wszystkie sezony doprowadzał do mnie śmiechu. Ogólnie
rzecz biorąc ABC prawie ZAWSZE podejmuje złe decyzję odnośnie seriali. Podobnież "Anatomia..."
miała ŚWIETNĄ oglądalność. Kto im pozwolił zrobić taką krzywdę ludzkości?!

ocenił(a) serial na 9
Lizzy_Glitter

wyjęłaś mi to z ust. zgadzam się z Tobą w 100%
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
Lizzy_Glitter

Trafiłam na ten serial przypadkiem i pochłonęłam 3 sezony w tydzień. Jestem rozczarowana, że 4 nie będzie!!! Z jednej strony może dobrze, że serial "zszedł ze sceny" będąc w swojej najlepszej formie, czasem przedłużanie o kolejne sezony nie wychodzi na dobre... ale nie! nie tym razem naprawdę było co pokazać w kolejnych odcinkach. Ja osobiście chciałam się nacieszyć scenami Dany i Tomma, sprawdzić czy Kate wybierze politykę i" rozwiązać" parę kryminalnych spraw. Dziwi mnie brak kontynuacji, serial jest lekki, inteligentny, postacie ciekawe po prostu dobrze się to oglądało. Czy ktoś zna przyczynę braku kontynuacji? oglądalność? kasa?
Będę tęsknić.

ocenił(a) serial na 9
sangol

Teraz wypadałoby poszukać czegoś innego w tym klimacie!
Z pewnością polecę Wam Partnerki z bardzo błyskotliwą panią patolog.
Może Wy znacie jakieś seriale z wątkiem medyczno-kryminalnym?

ocenił(a) serial na 10
kasiastg

Chyba mamy podobny gust. Kocham Anatomię prawdy i Partnerki, a moją ulubioną bohaterką jest Maura.

kasiastg

Forever ;-)

ocenił(a) serial na 6
kasiastg

Kości. Zresztą wydaje mi się że Anatomia Prawdy sporo z tego serialu czerpała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones