PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557515}

Anatomia prawdy

Body of Proof
7,3 8 424
oceny
7,3 10 1 8424
Anatomia prawdy
powrót do forum serialu Anatomia prawdy

Polecam Rizzoli & Isles http://www.filmweb.pl/serial/Partnerki-2010-554932
100x lepszy od Body of proof.. :)

ocenił(a) serial na 10
Karo_21

mam sentyment do BoP, ale polecam też Partnerki;) i nie trzeba kierować się tym, że np wygląd nie pasuje do nich ( w książce Maura była brunetką) . WARTO!

ocenił(a) serial na 10
Karo_21

Oglądam oba seriale i bardzo podoba mi się Rizzoli & Isles, ale ja mam jednak większy sentyment i słabość do Body of Proof(dobra, ta słabość, to do Dany Delany :)).
Piszesz, że serial jest 100x lepszy, cóż, mogłabym polemizować na ten temat, ale to oczywiście twoja opinia, której nie potępiam :)
Jestem w połowie 2 sezonu i jakoś wielkiego szału nie ma. Jeśli oba seriale byłyby nadawane tego samego dnia i w tym samym czasie antenowym i musiałabym wybierać, to nie wahałabym się nawet przez chwilę. A skoro już mowa o emisji, to serial w Polsce(z tego co wiem) leci na TVNie, ale po północy, więc nie jest zbyt dobry czas dla serialu, ale może kiedyś inna stacja go kupi i będzie nadawała o normalnej porze, bo muszę przyznać, że nie potrafię sobie zorganizować czasu na oglądanie czegoś na laptopie, bo zaraz włączam inną stronkę i potem kolejną, bo a to to trzeba sprawdzić, a to tamto i potem nie wiem, co się w odcinku wydarzyło i muszę od nowa oglądać, a tak, jakby leciał o konkretnej, w miarę normalnej godzinie to człowiek by wiedział, że teraz jest czas na serial i koniec :)

Karo_21

szczerze mowiac ogladalam Rizzoli and Isles i bardzo sie zawiodlam.

ocenił(a) serial na 7
stormysoul

A mi procedurali nikt proponować nie musi. Nie znosze tego gatunku, zasady jeden odcinek - jedna sprawa. Body of Proof nigdy bym nie oglądała, gdyby nie moja ulubiona aktorka w roli głównej. Ale dzięki za sugestię.

ocenił(a) serial na 3
Karo_21

Każdy serial ma ulubieńców ale niestety każdy serial ma słabe odcinki i serie np mentalista lub dexter też.
Dla mnie najbardziej wkurzające jest to że zbyt późno pojawiają się napisy do danego odcinka właśnie w BoP jak w żadnym innym serialu, niestety...
Dlatego chylę czoła przed tłumaczami żeby dotrwali do końca 3 serii :) od czerwca Rizzoli& i rowerek
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
Karo_21

A znasz może jakiś serial właśnie w klimacie "Partnerek"? Anatomia Prawdy świetna, jednak zakochana jestem w powyższym tytule

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones