PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557515}

Anatomia prawdy

Body of Proof
7,3 8 426
ocen
7,3 10 1 8426
Anatomia prawdy
powrót do forum serialu Anatomia prawdy

To miał być specjalny temat... setny temat, w którym miały paść najpiękniejsze słowa, jakie kiedykolwiek napisałam, że Anatomia Prawdy wróci już niedługo... to było moje malutkie marzenie... a jednak ABC potrafi skutecznie niszczyć marzenia... Wczoraj Dana Delany na twitterze napisała, że Anatomia Prawdy nie powróci...
Tak więc... z wielkim smutkiem żegnam Anatomię Prawdy - jedyny serial podczas oglądania którego wczuwałam się w sytuacje bohaterów tak bardzo, że razem z nimi płakałam i śmiałam się... to były wspaniałe trzy lata :)

ocenił(a) serial na 9
megan1011

też dziś przeczytałam tą informację :( cytuję słowa Dany: "ABC nie słynie z dobrych decyzji, ale tym razem przeszła sama siebie, postanawiając nie wznawiać Anatomii Prawdy.
Z wielkim żalem po raz drugi żegnam Anatomię Prawdy i jestem wdzięczna za wspaniałe trzy sezony, podczas których nie nudziłam się ani przez chwilę.."
~ Lady D.

Bardzo mi smutno z tego powodu..
Amen

ocenił(a) serial na 10
aneciulka

Yyyyyy.... Tak właściwie, to to są moje słowa xD Dana napisała coś w stylu: " Przykro mi, ale Body of Proof nie zostanie wznowione. Niech spoczywa w pokoju. Czas na nowe przygody" :)

ocenił(a) serial na 9
megan1011

Jesteś administratorem "Anatomii prawdy" na fb?? Stąd wyczytałam info :) Tu link:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=544351532324557&set=pb.195990387160675.- 2207520000.1384420555.&type=3&theater

ocenił(a) serial na 10
aneciulka

Tak, to ja :) adminką jestem od niedawna i miałam zamiar rozruszać tę stronkę, ale teraz to już raczej mi się to nie uda :/

ocenił(a) serial na 9
megan1011

Ja "Lubię to" i z chęcią czytam wszystkie posty, zdjęcia i komentarze!! Wierzę,ze Ci się uda :)

Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones