PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648292}
7,0 10 611
ocen
7,0 10 1 10611
Anna German
powrót do forum serialu Anna German

skoro

ocenił(a) serial na 10

Skoro zrobili serial o Annie German, to ciekawe o jakiej piosenkarce, jakim piosenkarzu zrobią film czy serial. Jakie macie pomysły żeby o jakiej piosenkarce czy piosenkarzu zrobili film ?

ocenił(a) serial na 8
kinomanka_13

Ja stawiam na Kabaret Starszych Panów czyli serial opowiadający o życiu Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego.

ocenił(a) serial na 10
Wiencor

jeśli chodzi o film zwiazny z polską piosenkarką lub z polskim piosenkarzem to ja mam takie wizje żeby zrobić film o : Annie Jantar, Irenie Jarockiej to one zmarły za wcześnie, chciałabym żeby zrobili o Połomskim, o Krajewskim, Krawczyku Wodeckim, Grechucie, Demarczyk,Rodowicz. tylko jak oni umrą po 80 roku życia to nie wiem czy zrobią o nich jakiś serial , bo jak by zrobili taki film to by musieli chyba że 100 odcinków nakręcić. A co do kabaretu Starszych Panów to też może być.

kinomanka_13

Karin Stanek - powinni zrobić jako przeprosiny za to jak ojczyzna ją potraktowała w PRL-u.

ocenił(a) serial na 10
pixi222

też myślałam o Karin Stanek, dzięki za przypomnienie no i może o Kasi Sobczyk i o Violecie Villas.

kinomanka_13

O Villas z tego, co słyszałam to coś planują/kręcą ;)

ocenił(a) serial na 10
pixi222

narazie jest spektakl z tego co słyszałam.

kinomanka_13

Jest. "Kallas" w Teatrze Kamienica o Villas i Jędrusik ;)
http://www.polskieradio.pl/7/160/Artykul/692175,Kallas-czyli-spotkanie-dwoch-leg end

kinomanka_13

tylko Villas.

kinomanka_13

Michal Wisniewski

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

Jacek Kaczmarski miał tak burzliwy żywot i świetne intelektualne piosenki że jest materiał nie na 10 ale na 15 albo 20 odcinków.

kinomanka_13

Nie miałbym nic przeciwko serialu biograficznym o Czerwonych Gitarach.

ocenił(a) serial na 10
Hagan

o może być może powstać o Krajewskim i o Klenczonie. A jeśli chodzi o Połomskiego to zmieniłam zdanie bo Połomski nie ma ani żony ani dzieci, i co o nim w filmie mają kręcić że koncertuje.

kinomanka_13

To prawda, ale za to historia Czerwonych Gitar jest niezwykle barwna, czego dowodzi autoryzowana biografia zatytułowana "To właśnie my". Można wymienić choćby takie zabawne fakty:
- Henryk Zomerski ukrywał się przed służbą wojskową, na koncertach siedział pod podestem sceny,
- kiedyś w zimie autobus zespołu wjechał w zaspę i panowie go w pocie czoła wypychali,
- kiedyś w wywiadzie Jerzy Kossela wspomniał że lubi poezję Leopolda Staffa i zaraz potem tomiki poezji Staffa zaczęły się sprzedawać jak ciepłe bułeczki,
- Kiedyś w sopockim barze jakiś szwedzki marynarz próbował poderwać dziewczynę Klenczona i zanosiło się na bójkę. Ale Szwed sobie odpuścił jak zobaczył że wszyscy inni wstawili się za Klenczonem.

ocenił(a) serial na 10
Hagan

ja bym chciała żeby zrobili filmy o tym artystach co wymieniłam, tam napisałam że chciałam o Rodowicz ale zmieniłam również zdanie ponieważ Maryla Rodowicz ma tonę botoksu że nie wiem kto to zagra, a po za tym Rodowiczce woda sodowa odbija a tych artystów co wymieniłam to nie uderza woda sodowa.

kinomanka_13

W zasadzie to Rodowicz mogłaby zagrać samą siebie, nieźle sobie radziła jako ciotka w "Rodzinie Zastępczej" :) Generalnie twórczość Maryli jest dość nierówna, są piosenki świetne jak i kiczowate.

ocenił(a) serial na 10
Hagan

mogliby jeszcze zrobić serial albo film o Andrzeju Zaucha bo on wcześnie zmarł. Piosenki po nim zostały do dziś nie mogę uwierzyć w to że zginął tragicznie, jak on zginął nie było mnie jeszcze na świecie.

Hagan

No i Rodowicz pojawiła się w filmie o Agnieszce Osieckiej. Cóż, oryginalna Maryla nie była zadowolona.

kinomanka_13

O Rihannie ^^

kinomanka_13

O Annie Jantar.

ocenił(a) serial na 10
Crazy12

ja też bym chciała żeby było o Jantar ale czytałam na forum na filmwedzie o Jantar że raczej o Annie Jantar filmu nie zrobią bo Natalia Kukulska na to nie wyraziła zgody bo ona ma te prawa autorskie to publikacji czy coś takiego wiem że się Kukulska na to nie zgodziła. Przez to Kukulskiej nie znoszę małpa jak ona może, ja mam nadzieję że żona Wodeckiego i jego dzieci zgodzą się żeby film czy serial o Wodeckim powstał, albo mąż i córka Jarockiej też mam nadzieję że się zgodzą na to i żona Grechuty również mam nadzieję że się na to zgodzi. I dorzucam że mogliby by zrobić o Marii Koterbskiej bo to też fajna artystka i o Wojciechu Młynarskim by mogli zrobić bo to też wielki artysta. Jakby Sipińska byłaby nadal na estradzie to bym chciała żeby o Sipińskiej zrobili bo Sipińska jest 1000 razy lepsza od Rodowiczki. O filmie/serialu o Jantar to mogę sobie pomarzyć.

kinomanka_13

Czesław Niemen miał barwne życie. I za komuny jemu władza podobnie jak innym artystom utrudniała karierę.

Skrobek

Zgadzam się. Życie Niemena to doskonały materiał na film :) Czytałam w jednej ze stron internetowych, że państwo Krauze mieli plan nakręcenia o nim biografii. Chociaż nie wiadomo w sumie, czy da się zrealizować.

kinomanka_13

najbardziej chciałbym zobaczyć serial o Annie Jantar

ocenił(a) serial na 10
MateuszS2010

ja też bym chciała, ale ta głupia Kukulska się nie zgodziła głupia pinda że już jej nie lubię jedynie trochę jej piosenki.

kinomanka_13

Czesław Niemen, Anna Jantar, Jonasz Kofta, Violetta Villas.

ocenił(a) serial na 10
Trojden

o Jantar mogę sobie tylko pomarzyć bo Kukulska ta małpa się nie zgodziła, przez to jej nienawidzę.

kinomanka_13

Może po prostu nie życzyła sobie, serialu o swojej matce ma takie prawo.


ocenił(a) serial na 10
buterfly

może i ma prawo, ale nie tylko ja chciałam żeby o Jantar był film/serial ale parę osób czytałam też chce żeby był film/serial o Jantar i kilka moich znajomych.

kinomanka_13

No dobrze ale to nie powód żeby wyzywać Panią Kukulską od małp .

A co do tego typu serial to polecam ci serial o Eugeniusz Bodo, także będzie emitowany w TVP 1 od marca niedziela godz. 20.25 - Ja już się nie mogę doczekać ;)


ocenił(a) serial na 10
buterfly

owszem mogę ją tak wyzywać bo mi wbiła nóż w plecy i nie zamierzam o niej zdania zmieniać bo to co zrobiła to jest głupi egoizm powinna wiedzieć że większość osób by chciało film/serial o Pani Jantar, mam nadzieję że za parę lat żona Wodeckiego i dzieci Wodeckiego i jego żony zgodzą się by o Wodeckim zrobili film/serial mam z nim wiele wspomnień 2 krotnie byłam na jego koncercie, moja mama go obsługiwała kiedyś z moją ciocią, a moja ś.p babcia i moja druga ciocia spotkały go kiedyś w cukierni w 1989 roku. A co do serialu o Bodo to nie mogę się doczekać odkąd dowiedziałam się że ma być ten serial, mam nadzieję że będzie fajny jak Anna German, od czasu German muzyka mnie pochłonęła nie interesuje się już filmem woogle trochę pomówię ale rzadziej, ale muzyka już na I miejscu.

kinomanka_13

,, Wbiła mi nóż w plecy '' - Nie dramatyzujesz ?

Musimy uszanować zdanie najbliższej rodziny Pani Jantar, myślę że dla nich powrót do tych wspomnień nie byłby łatwy .

ocenił(a) serial na 10
buterfly

dla mnie to jest wbicie nóż w plecy i tyle. Często jest tak że ja się nie godzę z decyzjami, a jak się godzę to bardzo późno, ja do dziś się nie pogodziłam z tym że facet w którym byłam zakochana nie chce mnie widzieć, spotykać się ze mną, rozmawiać przez jeden głupi telefon. 4 miesiące nie mogłam dojść do siebie, ale doszłam dzięki jaka to melodia, pewnemu wywiadowi z Wodeckim i wieloma innymi wywiadami, i gdy 2 raz obejrzałam Annę German że mi dało takiego kopa że film mnie już nie interesuje mówię o nim ale tylko wtedy gdy zobaczę coś fajnego, u aktorów bardzo zwracam uwagę na uzdolnienie wokalno muzyczne bo uwielbiam muzykę i zwracam do kogo z piosenkarzy/piosenkarek aktor jest podobny. NP. Paweł Iwanicki aktor niedawno zagrał w ,, Barwy szczęścia " jest bardzo podobny do Michała Bajora i jest idealnym kandydatem do roli Michała Bajora, jak mój tata zobaczył tego Iwanickiego to pomylił go z Bajorem.

kinomanka_13

Rzeczywiście bardzo podobni ;)

Jeżeli powstałby o nim serial to byłby idealny ;)

A co do sobowtórów, to Pani Anna Jantar też ma swojego .

ocenił(a) serial na 10
buterfly

a kogo masz na myśli ? Niektórzy mówili że Jarocka ś.p była podobna do Jantar. O Jarockiej też bym chciała żeby był film/serial ponieważ to była sympatyczna osoba wiem 2 lata przed jej śmiercią byłam na jej koncercie , mam od niej autograf i zdjęcie z nią. O Wodeckim strasznie bym chciała żeby zrobili film/ serial bo też jest tego godny, odkąd zaczęłam pasjonować się muzyką, piosenkarzami, piosenkarkami to czytam ich życiorysy żeby wiedzieć o kim można by było zrobić film/serial a Wodecki życie miał i ma udane, jak by o nim zrobili film/serial było by dużo komediowych wątków bo trochę śmieszne sytuacje miał.

kinomanka_13

Nie jest żadną aktorką ale śpiewa piosenki Pani Jantar, ma bardzo do niej podobny głos a i z wyglądu jest bardzo podobna :)
http://anna-german.pl/wp-content/uploads/2015/01/annazebrowska.jpg

kinomanka_13

Dzisiaj wyczytałem komentarz na oficjalnej stronie Facebooku Pani Anny Zebrowskiej, ktoś napisał że ona powinna zagra Anne Jantar w seriali który ma być podobno realizowany .

Skąd ma takie informacje, że podobno powstanie serial o Annie Jantar to nie wiem ?

ocenił(a) serial na 10
buterfly

2 lata temu takie pogłoski chodziły.

kinomanka_13

No to wiem też mnie to zdziwiło, gdy to czytałem że ma powstać serial ;) .

kinomanka_13

Teraz tak myślę czy czy ja mam zwidy, bo mi ta aktorka Katarzyna Zawadzka foto :http://s1.kozaczek.pl/2013/09/15/gdynia-2013-12.jpg Halinę Mlynkovą przypomina a ty co o tym sądzisz ?

kinomanka_13

Teraz tak myślę czy czy ja mam zwidy, bo mi ta aktorka Katarzyna Zawadzka foto http://s1.kozaczek.pl/2013/09/15/gdynia-2013-12.jpg Halinę Mlynkovą przypomina a ty co o tym sądzisz ?

ocenił(a) serial na 3
kinomanka_13

A może to Ty jesteś egoistką, co? Chciałabyś żeby kręcono biografię zmarłej piosenkarki i nie interesuje Cię w ogóle co jej rodzina myśli na ten temat, bylebyś dostała to co chcesz. Nie każdy chce, żeby w telewizji leciały programy o życiu członków bliskiej rodziny. Ci ludzie mają prawo do prywatności, nie muszą się dzielić każdym szczegółem ze swojego życia jak nie chcą. Trzeba to uszanować. Może pani Kukulska po prostu nie chce patrzeć jak przekłamują historię jej matki. Już w tym serialu o Annie German było sporo rzeczy niezgodnych z faktami i członkowie rodziny pani German byli tym zdenerwowani. Czemu wcale się nie dziwię.

ocenił(a) serial na 10
DarthDream

nie nie jestem egoistką tylko muzyka to moja wielka pasja i tyle mam w temacie czemu ten gniew u ciebie co ?

ocenił(a) serial na 3
kinomanka_13

Bo nieładnie jest nazywać kobietę małpą i pindą. I na dodatek z nieuzasadnionych powodów.

ocenił(a) serial na 10
DarthDream

no dobra poniosło mnie nieraz mi się tak zdarza bo mówię to co myślę i mówię prosto z mostu wybaczysz mi ?

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

Jan Kiepura

anialek36

A jak widać były takie plany ale jak zwykle w takim przypadku, pierwszą rolę grają niestety pieniądze /: : http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/3390745,serial-o-kiepurze-zabraklo-finans ow-i-aktora-mowi-boguslaw-kaczynski-rozmowa,id,t.html

kinomanka_13

Jak się okazuje temat produkcji o Violetcie Villas nie umarł, nie powstanie jednak serial a film za jego realizacje odpowiada Karolina Bielawska (autorka nagradzanego dokumentu "Mów mi Marianna")

News : http://film.interia.pl/wiadomosci/news-karolina-bielawska-zrealizuje-film-o-zyci u-violetty-villas,nId,2230801
kolejny - http://www.sfp.org.pl/wydarzenia,5,23444,1111,1,Karolina-Bielawska-zrealizuje-fi lm-o-Violetcie-Villas.html

Ach już się nie mogę doczekać mam teraz nadzieje, że wreszcie ujrzymy produkcję o Violetcie Villas .

kinomanka_13

Luigi Tenco. Straszna historia.

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

Może o Tinie Turner?

kinomanka_13

Serial o Ryszardzie Riedlu by mogli zrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones