PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006071}

Anna

6,2 131
ocen
6,2 10 1 131
Anna
powrót do forum serialu Anna

Niska ocena ??

ocenił(a) serial na 5

Dlaczego w Polsce serial ma tak niską ocenę,? Na imdb serial ma średnią 7,1.
Mam zamiar zobaczyć i zastanawiam się czy to będzie strata czasu.

Rosomake

Nie obejrzałam jeszcze całego ale jak na razie bardzo polecam. Pierwszy odcinek trochę nudny potem się rozkręca. Ocena zdecydowanie zaniżona

ocenił(a) serial na 5
jula1998766

Dziękuję za info. W takim razie sam sprawdzę. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 5
jula1998766

No powiem Ci że serial jest kontrowersyjny. Pewne sceny z dziećmi są bardzo prowokujące. Zamykanie dziewczynki w klatce i zmuszanie do udawania psa czy wyrywanie włosów łonowych, przemoc i sadyzm. Możliwe że to spowodowało, że film został w Polsce odebrany tak słabo. No nic zobaczymy co będzie dalej.

ocenił(a) serial na 5
jula1998766

Obejrzałem dwa ostatnie odcinki. Serial miał chyba zmusić do jakiś przemyśleń ale nie wiem do jakich. Ciężko nawet ocenić.

Rosomake

Bo Polakom się nic nie podoba. Często ktoś obejży 10 min pierszego odcinka i zaraz daje ocenę 3-4 serialowi który naIMDB ma 6-7,5 ocenę. Ja już się tu ocenaminie sugeruje a jedynie czytam opis który też pisany jest błędnie bo np fakty mylą albo imiona bohaterów. Oglądam właśnie 2 odc i mi się podoba.

ocenił(a) serial na 7
Porter788

W tej chwili bez trudu można zaimplementować edytor poprawiający błędy ortograficzne. Gdy natykam się na takie słowa jak "obejży" to od razu się spinam i zakładam, że opinia osoby publikującej na forum publicznym takie koszmarki nie może być zbyt wiele warta, ze względu na ewidentnie niskie możliwości intelektualne autora takiej wypowiedzi. Zresztą cały tekst napisany jest łamaną polszczyzną, jakby pisał go jakiś półanalfabeta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones