PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748399}

Anything But Plain

Antes muerta que Lichita
7,2 44
oceny
7,2 10 1 44
Antes muerta que Lichita
powrót do forum serialu Antes muerta que Lichita

czy ktoś coś wie czy pojawi się to w polskiej telewizji?

ocenił(a) serial na 8
Repulsion

Nikt nie wykupił praw do emisji AMQL w Polsce. Może kiedyś to zrobią. AMQL w Meksyku kończy się w lutym, a nagrania zakończyli przed świętami.
Jest to komediowa telenowela. Ostatnią którą emitowali w Polsce była Por ella soy Eva na Pulsie, o ile się nie mylę.
Ogólnie rzecz biorąc, polscy widzowie stawiają na klasyczne historie o Kopciuchach.
Na początku historia w AMQL jest przerysowana ale wraz ze zmianą 'Lichicienty' (na główna bohaterkę mówią Lichita, a Lichicienta wzięła się od La Cenicieny, czyli Kopciuszka) w 'Malicię' (od mala Alicia - zła Alicia) lepiej się to ogląda.
Wg mnie Maite świetnie wciela się w rolę Alicii, zwłaszcza tej po przemianie, a to jak znokautowała Lucianę na długo zostanie w mojej pamięci:
https://www.youtube.com/watch?v=Efpn3YXYFN4

Każda postać ma w sobie to coś i charakterystyczne powiedzenia, które powtarzają przez całą telenowele, np.:
Augusto: ,,STOP!''
Sandra: ,,No te confundas''
Chuchette: ,,Mi Lucidorada''
Nestor: ,,Del verbo''
czy Luciana z tymi swoimi: ,,Mi segundo nombre es Publicidad'', ,,Porque como buena soy buenisima'' (swoją drogą zastanawiam się, jakby tłumaczyli w polskiej wersji te jej -isima, które używa na każdym kroku, a które są jej znakiem rozpoznawczym. No raz jej nie wyszło: ,,Porque como catastrofe es... catastrofico'')

W najnowszym numerze Świata seriali jest napisane, iż być może AMQL stałaby sie hitem, patrząc na to, że telenowele z Maite cieszą się popularnością w Polsce i jest tam taki klimat Brzyduli, choć to oryginalna historia jest, żaden remake.

Cachito de Cielo - inną komediówkę z Maite, która to przestałą byc komediówką i zamieniła się w dramat, również oglądałam i nie wyemitowali jej w Polsce. Ale CDC nawet się nie umywa do AMQL. Więc fajnie by było, gdyby wyemitowali Lichitę w Polsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones