3,9 224
oceny
3,9 10 1 224
35
chce zobaczyć
{"type":"film","id":375074,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Apetyt+na+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2006-375074/tv","text":"W TV"}]}
Apetyt na miłość
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Współczesny serial obyczajowy. Jego bohaterki to dwie dziewczyny: Irmina i Joanna, które trochę przez przypadek zamieszkują we wspólnie wynajmowanym mieszkaniu. Jedna pochodzi z Warszawy, druga – z Przemyśla. Jedna jest nieśmiała, druga ekspansywna. Jedna to osoba po przejściach, drugiej los jeszcze nie doświadczył, zachowała więc niemalWspółczesny serial obyczajowy. Jego bohaterki to dwie dziewczyny: Irmina i Joanna, które trochę przez przypadek zamieszkują we wspólnie wynajmowanym mieszkaniu. Jedna pochodzi z Warszawy, druga – z Przemyśla. Jedna jest nieśmiała, druga ekspansywna. Jedna to osoba po przejściach, drugiej los jeszcze nie doświadczył, zachowała więc niemal dziecięcą naiwność i ufność. Obie dążą do życiowej stabilizacji, także w uczuciach. Razem też spróbują wyjaśnić tajemnicę dziewczyny, która wynajmowała przed nimi mieszkanie zajmowane teraz przez nie.

Apetyt na miłość zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.