Paulina Chruściel 

7,1
1 923 oceny gry aktorskiej
Paulina Chruściel

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 16 czerwca 1980

miejsce urodzenia: Wołomin, Polska

wzrost: 169 cm

mąż Łukasz Wiśniewski, córka Marianna (ur. 2013)
Ukończyła podyplomowo marketing kultury na Uniwersytecie Warszawskim w Warszawie (Polska), a w 2004 roku skończyła tamże aktorstwo w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza.
Wystąpiła w następujących kampaniach reklamowych:
- 2015 r. - bank BGŻ BNP Paribas;
- 2017 r. - kampania społeczna organizacji Kwiat Kobiecości promującej profilaktyczne badania ginekologiczne pt. "Piękna bo Zdrowa" (wraz z Katarzyną Żak, Anitą Sokołowską, Anną Kalczyńską i prezes organizacji Idą Karpińską).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Talent, wielki talent! Niesamowita w roli Eli. Tyle gwiazd w tym serialu, ale ona jest intrygująca jak Mateusz- Tomasz. Wspaniała osobowość, przepiękny ciepły głos, a oczy... nikt takich nie ma, przepiękne, jak mojej mamy. Czy jesteście ślepi na kunszt-perfekcję i piękno... krytykanci. Paulinko- Elunia trzymam za...

podoba mi się jej delikatna uroda... ma przepiękną cerę, oczy i usta ;-)
bardzo, bardzo skromna ciepła i kobieca ;-)

Ładna i w ogóle, ale to jej zdjęcie - okropne!!
Bardzo brzydko wyszła!!

No i ja chcę dołożyć trzy kamyki do tego ogródka. Przywróciła mi wiarę w polskie aktorstwo jak za dobrych czasów. Dzięki naturalności, ciekawości, i temu błyskowi w oku stała się aktorką, którą cudownie się ogląda i chce się więcej oglądać twojej gry aktorskiej. Pewnie się znajda sceptycy, ale ilu jest takich aktorów,...

więcej

Może tylko ja to zauważyłam, ale jest podobna do wyżej wymienionej aktorki z Kalifornii . Singielkę zaczęłam dziś oglądać i chyba zostanę z nią na dłużej ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones