SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Appleseed XIII

2011 - 2012
23 min.
5,2 71
ocen
5,2 10 1 71
126
chce zobaczyć
Świat właśnie odradza się po kolejnej wyniszczającej wojnie. Nowo powstała stolica Olympus jest rządzona przez Bioroidy - hybrydy utworzone z genów najznamienitszych... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Appleseed XIII zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Świat właśnie odradza się po kolejnej wyniszczającej wojnie. Nowo powstała stolica Olympus jest rządzona przez Bioroidy - hybrydy utworzone z genów najznamienitszych spośród ludzkiego gatunku. Tuż przed planowanym wdrożeniem projektu "Arka" przekazującego pełną władzę w ręce Bioroidów dochodzi do ataków terrorystycznych organizowanychŚwiat właśnie odradza się po kolejnej wyniszczającej wojnie. Nowo powstała stolica Olympus jest rządzona przez Bioroidy - hybrydy utworzone z genów najznamienitszych spośród ludzkiego gatunku. Tuż przed planowanym wdrożeniem projektu "Arka" przekazującego pełną władzę w ręce Bioroidów dochodzi do ataków terrorystycznych organizowanych przez Front Wyzwolenia Ludzkości. Deunan Knotts i jej partner Brialeos należą do ES.W.A.T - nowoczesnej jednostki policji, która za wszelką cenę musi pokrzyżować działania separatystów.

na podstawie
studio
Fields Corporation / JINNIs Animation Studios / Production I.G. / Więcej...
inne tytuły
Appleseed XIII Miedzynarodowe
Więcej...
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych