PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873628}

Arcane

8,6 38 579
ocen
8,6 10 1 38579
7,0 6
ocen krytyków
Arcane
powrót do forum serialu Arcane

Pod nią zostaje tylko fantasy klasy B z charakterystyczną dla tego stylu egzaltacją. Tym całym krzykiem, szlochem i sztucznym budowaniem napięcia próbują wzbudzić emocje wśród widzów. Może gdybym zagrał w grę, to chociaż trochę obchodziłaby mnie ta historia. Mimo wszystko każdy film lub serial powinien się bronić jako osobne dzieło. Jak się skończyło to poczułem ulgę.

1992kamil

"Może gdybym zagrał w grę, to chociaż trochę obchodziłaby mnie ta historia. " - ja kiedyś grałem i pomimo tego miałem tę historię gdzieś. Tu nie chodzi o znajomość gry, a o nijaki poziom fabuły w tym serialu.

ocenił(a) serial na 4
1992kamil

Dla mnie największym problemem jest lore, które przecież przebija się w serialu. Od kiedy zwolnili weterana piszącego książki z uniwersum Warhammer i zatrudnili nowych ludzi mamy Marvel fest z dobro vs zło, przesadną epickością oraz debilnymi powiązaniami między czempionami na siłę. Jak dla mnie aż 4 za animację i generalnie technikalia, ale przemęczyłem 3 odcinki i chyba więcej nie chcę

ocenił(a) serial na 5
1992kamil

Dobrze zobaczyć resztki zdrowego rozsądku w odmętach hajpowego amoku jaki opanował ten wątek.
Arcane to techniczny i wizualny majstersztyk, ale cała reszta kreacji odstaje niestety o milę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones