PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873628}

Arcane

8,6 38 544
oceny
8,6 10 1 38544
7,0 6
ocen krytyków
Arcane
powrót do forum serialu Arcane

Panowie z Riot

ocenił(a) serial na 9

Czapki z głów - nie mam nic więcej do dodania. Po finałowym odcinku ocena wskoczy zapewne na 10 o ile zakończenie będzie tak dobre jak cała reszta.

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

Jestem biednym i spłukanym człowiekiem, proszę o pieniądze które dostałeś od Riotu i Netflixa bo patrząc na twoje podejście do tego serialu, to musisz na pieniądzach spać, podziel się i nie bądź egoistą :-(

ocenił(a) serial na 9

Serio? Z powodu tak idiotycznych komentarzy zrezygnowałem praktycznie z udzielania sie na FW. Mg ci napisać rozprawkę dlaczego ten serial jest świetny ale po co? Skoro jesteś tylko trollem i to marnym. Śliny na takich ludzi szkoda. Konto założone niecały rok temu bedzie mi pisać że jestem kupiony xDDDD

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

Jestem mniej więcej w stanie ogarnąć fenomen serialu. Tylko ciekawi mnie czemu tak ludzie go cenią nad o wiele lepszymi serialami. Przeglądając twój profil widziałem że nie oglądałeś pozycji na które bym się przyczepił więc ciebie się nie czepiam, ale czepiam się wielu osób które oceniły to wyżej oceniły od rzeczy które mi się podobają. Wiem, każdy ma inny gust, ale no, trochę smutno i tak. Spodziewałem się nieco gorszej reakcji, tak masz rację jestem trollem. Napisałem post specjalnie żeby cię sprowokować, widzę że aż tak mocno nie dałeś się ponieść. Ja ogólnie coś mam wielką obsesję na punkcie tego serialu, ciągle atakuje osoby które się tym zachwycają, jak już mówiłem każdy ma prawo do własnej opinii i to jest poje... że rzucam się na głupi serial, ale taki już jestem i tak. Pisząc te wiadomości nie mam zamiaru przepraszać skoro wiadomo że jestem trollem, ale jeszcze się za mną zatęsknisz bo za godzinę konto mi się usuwa

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

Powiem Ci jeszcze że uważam że oceny 9 i 10/10 to spora przesada moim zdaniem, nie rozumiem jak można się zachwycać serialem z taką ilością odcinków szczególnie że nie wywołuje aż tak wielkiego wrażenia (przynajmniej w mojej opinii). Jest parę godnych scen wartych uwagi, ale generalnie serial wiał nudą. Jestem w stanie zrozumieć oceny 7 i 8, ale wyższych już nie, a widzę że się łapiesz do takich osób. Ale z drugiej strony doceniam że nie dałeś 10/10 bo to by znaczyło że serial jest doskonały w każdym calu itp. wtedy to bym się wkurzył

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty

....

użytkownik usunięty

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones