PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873628}

Arcane

8,6 38 579
ocen
8,6 10 1 38579
7,0 6
ocen krytyków
Arcane
powrót do forum serialu Arcane

Bo serial rzeczywiście fajny wizualnie, muzyka też jest bardzo przyjemna, postacie nie są jakieś rewelacyjne, a fabuła jest dość przewidywalna ale i tak się to przyjemnie ogląda, ale żeby 30% użytkowników dała 10/10 to już chyba lekka przesada. Podkreślam że nigdy nie grałem w lola ani w gry jemu podobne.

ocenił(a) serial na 10
KtosKogoNieZnaszz

Wielu użytkownikom się bardzo podoba. Jest solidnie wykonaną animacją. Jedną z lepszych ostatnich lat. Jest najlepiej ocenianą na Netflixie chyba. Na zagranicznych serwisach ma bardzo wysokie oceny (np. Rotten Tomatoes 100% od krytyków i 98% od publiczności). Jak dla mnie zasługuje na takie oceny.

ocenił(a) serial na 9
KtosKogoNieZnaszz

Wydaje mi się, że po części jest tu trochę fanów Lola, którzy oczekiwali tzw. szajsu i pod wrażeniem zaskoczenia podnoszą swoją ocenę? Co prawda ja dałem 9, bo póki co te dwa akty są naprawdę świetne, ale jak ktoś dałby 10 to nie byłbym zdziwiony. Faktycznie ta historia tych postaci jest póki co dobrze pokazana.

ocenił(a) serial na 10
KtosKogoNieZnaszz

Gdybyś grał w Lola i przede wszystkim gdybyś znał lore ligi i je ubustwiał ... To byś wiedział dlaczego są noty 10/10

ocenił(a) serial na 8
ZaYnFILMWEB

Wiesz, filmy nie powinno się oceniać po pierwowzorach typu książki (chyba że jest to wprost powiedziane że jest to ekranizacja książki a nie na jej podstawie/motywach) lub gry. Tutaj oceniający w tym przypadku powinni się skupić na animacji, muzyce, fabule, dialogach oraz postaciach. Według mnie ocenianie na podstawie tego że gra Ci się podobała, jest lekko nieobiektywne.

ocenił(a) serial na 10
KtosKogoNieZnaszz

Jeżeli porównasz z tym co ostatnim czasy wychodzi - zwłaszcza na netflixie. To nic dziwnego że ludzie dają 10/10, tutaj nie ma konkurencji. Obiektywnie to nie tyle Arcane jest arcydziełem, co zalew filmów 4/10 męczy widzów. Dla mnie Netflix jest miejscem gdzie obejrzałem najwięcej tragicznych pod każdym względem filmów i seriali w swoim życiu. Wiele z nich ma scenariusz jak pisany przez licealistę pasjonata a nie wykształconą w danej formie osobę z milionowym budżetem.

ocenił(a) serial na 10
KtosKogoNieZnaszz

Nie zrozumiałeś ... Znając lore możesz wyciągnąć z tego serialu tak dużo więcej !! W porównaniu do zwykłego widza. Porównując kanon a serial doceniasz w jaki sposób riot na nowo opowiada historię postaci wplatając nowe wątki jednocześnie nie wyklucza obecnych (tych z kanonu). Wyłapujesz liczne smaczki i nawiązania. Samemu możesz się domyśleć jakiej postaci twórcy robią podwaliny do następnego sezonu. Obcując od tyłu lat z uniwersum Lola, obserwując jak powstaje i ewolułuje po prostu masz 1 życzenie -niech to w końcu zeekranizują !!!! I TO W KOŃCU ROBIĄ w nie byle jaki sposób . Jak na razie 10/10 dałem tylko Arcane i jak riot wyda kolejne produkcje to może zmieni się moja ocena. A seriale o uniwersum Lola mają tak wielki potencjał ,że to aż nie da się słowami dobrze objaśnić. Krótko tylko powiem ,że historia zaun i piltover i ich mieszkańców w serialu została pokazana w zaledwie 30% ...a to tylko 1 region i to moim zdaniem naj mniej ciekawy

ocenił(a) serial na 8
ZaYnFILMWEB

Ok, dziękuje za wyjaśnienie :)

ocenił(a) serial na 9
KtosKogoNieZnaszz

Tak na prawdę nie ma się do czego przyczepić. Fabularnie mamy parę klisz, ale każdy serial na to cierpi. To jest tak dobra animacja, że ludzie porównują ją z serialami aktorskim - nawet ten fakt już sporo świadczy jak dobra jest ta produkcja.

użytkownik usunięty
KtosKogoNieZnaszz

Bo Netflix przekupuje widzów. Pytałem się paru czy mogą się podzielić pieniędzmi, jeden pisze że wydał, drugi pisze że "Szkoda śliny na takich trolli jak ja". Może ty się podzielisz pieniędzmi które Netflix ci zapłacił za wystawienie tej 8-ki? XDDDDDDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones