PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873628}

Arcane

8,6 38 579
ocen
8,6 10 1 38579
7,0 6
ocen krytyków
Arcane
powrót do forum serialu Arcane

Serio? Ogladam to coś i to nie ma nic wspólnego z League of legends w którego gram juz prawie 8 lat....Nic dosłownie.. Jako oddzielna produkcja przypomina to zwykła amerykanska familijna bajke...Animacja jej technika i poziom stoi na wysokim poziomie chociaz mam wrazenie ze i tak odstaje od cinematiców które były serwowane bezposrednio jako trailery do gry League of legends

ocenił(a) serial na 10
twokill

To ja w takim razie nie mam pojęcia czego się spodziewałeś/aś. Jak dla mnie jest to nawet lepsze niż zapowiedzi i wszystkie cinematici razem wzięte. Ma to też więcej z ligą wspólnego niż wydarzenie Ruined King. Jednakże szanuję opinię.

ocenił(a) serial na 9
twokill

Jak to nie ma nic wspólnego? Serial dosłownie skupia się na historii bohaterów, którymi możemy grać w League of Legends + dorzuca mniejsze wątki innych bohaterów, na których nie było czasu jak na Jinx, Vi, Cait czy Victora. Oglądając serial, możesz powiedzieć co stanie się z bohaterami, bo wszystko znajduje się już w lore postaci, serial po prostu rozszerza poszczególnie historie i dodaje postacie, których w lore nie znajdziemy. W serialu znajduje się również sporo easter egów, które nawiązują do innych bohaterów lub przedmiotów. Nawet od samych widzów pojawia się bardzo wiele opinii, że ktoś, kto grał w grę, zobaczy więcej niż ktoś, kto do serialu podchodzi na czysto, ponieważ twórcy co jakiś czas puszczą oczko do gracza. Jak ten serial może nie mieć nic wspólnego z grą?

ocenił(a) serial na 2
Necto

Jakby sie cały czas nawalali a tak jakies gadki szmatki

ocenił(a) serial na 9
twokill

Okej

ocenił(a) serial na 10
twokill

Serial jest od 16 roku życia, więc nie rozumiem dlaczego go oglądasz? Nie ma nikogo kto kontroluje treści które możesz oglądać?

ocenił(a) serial na 9
twokill

lore =/= summoners rift. Ta gra jest jak najbardziej o League of Legends, ale o historii tych postaci. Nie wiem na co innego liczyłeś/aś? Że pokażą jak postacie będą biły się na mapie 5v5 czy co?

ocenił(a) serial na 2
Peterekx

Ok to puenta na koniec to jest dziadostwo po prostu ok dzieciom moze sie podobać ...O czym jest League of legends ??? To jest bijatyka tylko i wylacznie a Ja dostaje jakies szczeniackie kino walta disneya ...Nauczcie sie co to jest klimat atmosfera imersja ,,,

ocenił(a) serial na 9
twokill

No ale Ty cały czas mówisz o Lolu jako grze, czystej rozgrywce (5v5, aramy, co tam lubisz).
Nie widzisz tego, że każda postać w tej grze ma swoją historię i nawet jeśli z 90% graczy kompletnie to nie obchodzi (może i więcej), to akurat sam Riot poświęcił temu wszystkiemu naprawdę sporo czasu i uwierz mi, że lore w Lolu jest naprawdę świetny.
No a na koniec to jednak Arcane to po prostu serial Riotu, a nie promocyjny film gry, co mi się akurat podoba.

ocenił(a) serial na 6
Peterekx

nie wiadomo co to summoners rift i dlaczego oni tam walczą przecież o tym jest gra to to powinna być główna fabuła xD a nie jakieś poboczne wątki postaci to przecież o to w tym wszystkim chodzi to jest kulimnacja całych poprzednich wydarzeń. Ludzie będą na ciebie szczekać tutaj bo nie rozumieją, że to nie jest animacja robiona pod lola tylko pod mmo które będą chcieli zrobić i wtedy rzeczywiście ma to sens.

ocenił(a) serial na 10
twokill

o jaki troll

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
twokill

Serial jest poprostu mistrzowski, ode mnie zasługuje na 10 ;)

ocenił(a) serial na 10
twokill

jak końcówka będzie lipna to zmienie na 9

ocenił(a) serial na 9
twokill

"Lepiej wystawić gałgańskie 2 za nic bo nie wiadomo co chciało się od serialu"

ocenił(a) serial na 9
twokill

No fajnie, że masz opinie ale jak widać jej nikt nie podziela, więc nie wiem po co na siłe starasz się coś udowodnić. ,, Ta lepiej wystawic gałganskie 10 za nic bo wszystkie cioty maja kisiel w majtkach'' może po prostu nie dorosłeś intelektualnie do czegoś takiego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones