Arcane
powrót do forum 1 sezonu

Animacja

ocenił(a) serial na 10

Szkoda, że animacja jest zrobiona dla weebów, a nie w pełni 3D jak trailery np. postaci. Przez to odtrąca mnie oglądanie tego i kaleczy moje oczy.

ocenił(a) serial na 10
one23u4

Mówi to ktoś kto ocenia black widow 10 oraz jungle ripa na 10 , o stary xD daj mi w ostatnich latach lepsza animacje z lepszą fabułą

ocenił(a) serial na 9
one23u4

Przecież animacja jest świetna. Dawno nie widziałem tak dobrej animacji w serialu. Te z trailerów postaci do lola nie są złe, ale nie umywają się do tej z serialu.

ocenił(a) serial na 9
one23u4


To kaleczy twoje oczy, a legion samobójców który oceniłeś na 10 nie? Skąd tacy ludzie się biorą xD

ocenił(a) serial na 7
sportismylifee

Gościu tylko krytykuję warstwę wizualną więc po co to całe wytykanie jak to oceniał jakieś tam słabe filmy. Ja jestem dopiero po 1 odcinku i jeszcze się nie przyzwyczaiłem do grafiki bo mi się po prostu nie podoba, tak samo jak nie trawię wizualnie motion capture.

ocenił(a) serial na 9
one23u4

I gitara. Nie oglądaj - jest pełno innych fajnych rzeczy. Może coś znajdziesz dla siebie - choć wątpię :D

ocenił(a) serial na 10
one23u4

dla weebow? przeciez to nie jest nawet anime... a animacja jest świetna!

ocenił(a) serial na 6
one23u4

właśnie tez nie rozumiem dlaczego nie robili tego jak w cinematicach które są o niebo lepsze, ale i tak ocenianie tej animacji na 1 to też nie zbyt słusznie moim zdaniem. w każdym razie cienamtici>to

ocenił(a) serial na 9
1253_1642

Bo takie animacje jak w trailerach robi się znacznie dłużej. I jeszcze jaki styl dokładnie? Bo Riot każdy trailer robi zupełnie inną techniką.

ocenił(a) serial na 10
1253_1642

Z każdym odcinkiem jakoś to szło oglądać. Prawda fabuła itd bardzo dobra, ale oprawa wizualna już nie. Każdy ma inny gust. Prawda, że cinematicy są o wiele lepsze i mogli to w ten sposób zrobić jak np. lucian,senna vs viego... A do debili, którzy krytykują moje oceny to mam swój sposób oceniania w skali 1,5,10 (dla kumatych co wiedzą o co chodzi)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones