Arcane
powrót do forum 1 sezonu

Osobiście czekam na to aż Netflix doda cały sezon i wtedy obejrzę, na razie kieruję pytanie do osób które nie miały styczności z uniwersum LoL'a które udzielają się tu częściej. Czy to faktycznie tak dobra produkcja i ta średnia na Filmwebie jest adekwatna? Czy to po prostu efekt nalotu fanów tak jak to czasami się zdarza po premierach filmowych w kinach gdzie to osoby średnio zainteresowane faktycznym ocenianiem filmów wychodząc z kina logowały się aby dać 10 gwiazdek i nigdy tu nie wracały czy rzeczywiście można wierzyć tej średniej ocen i jest to tak dobry serial?

ocenił(a) serial na 10
anigmuss

Następnym razem obejrzyj zanim ocenisz, na ten moment niczym nie różnisz się od osób które opisałeś.

Darius2

Działam w ramach zasady oko za oko, ząb za ząb a za tydzień czy dwa jak wyjdzie cały sezon obejrzę i ocenię uczciwie :D

ocenił(a) serial na 5
anigmuss

Ty ale jest cały sezon xD To jest podzielone na 3 sezony po 3 odcinki ewidentnie jesteś trolem.

ocenił(a) serial na 9
anigmuss

Takie osoby które logują się żeby ocenić tylko jeden film nie są wcale w niczym gorsze i nie rozumiem czemu ich ocena miałaby być nieadekwatna. Czy trzeba być wykwalifikowanym krytykiem filmowym z co najmniej setką ocen, aby móc wypowiedzieć się na temat serialu? XD

dawid_walczak_turek

pytanie nie było zadane dla ciebie.

dawid_walczak_turek

A takie osoby są na pewno szkodliwe niszcząc rankingi i windując średnie produkcje ponad arcydzieła a krytykiem nie trzeba być, myślę, że 95% osób udzielających się tutaj nie uważa się za krytyków ale na pewno oceniają z głową

ocenił(a) serial na 7
dawid_walczak_turek

A ja myślę że taki wykwalifikowany krytyk to ma tak troszkę więcej niżeli 100 filmów obejrzanych. Po za tym wypowiadanie się, argumentowanie i w miarę obiektywna ocena to o wiele więcej niżeli tutaj można zauważyć. Najczęściej są to nowe konta windujące ocenę tytułu, można się denerwować, obrażać etc. etc. To i tak nic nie zmieni było tak i będzie musimy to jakoś przełknąć.

ocenił(a) serial na 9
anigmuss

Więc wbijasz i dajesz 1 XD Co za zoo na tym portalu to nie ma słów

WTTW_FILM

Czekam aż wyjdzie całość, obejrzę i poprawię na razie w ramach naprawiania średniej wbiła jedna gwiazdka

ocenił(a) serial na 10
anigmuss

A, czemu ta średnia miałaby być niepoprawna? Osoby które nie oceniają zazwyczaj filmów, ale stwierdzają że ten jest tego wart są gorsze? I jakoś Wiedźmin nie miał takiej sytuacji, mimo że oglądali go głownie za grę a nie książkę... Nie chcę mieć do czynienia z takimi osobami jak ty w życiu, dam se 1 gwiazdkę, bo inni dają dużo. Najlepsze jest to, że nie widzisz swojego błędu. Niesamowite

ocenił(a) serial na 9
anigmuss

XDDD Naprawianie średniej. Dawno takiego kipa nie widziałem XDDDD

ocenił(a) serial na 9
anigmuss

Nie karmcie trolla. Zawsze się znajdą tacy, którzy dają 1 gwiazdkę popularnej i lubianej produkcji, bo muszą się dowartościować. No cóż przynajmniej ich smutne życie jest trochę lepsze, niech im będzie.

ocenił(a) serial na 10
anigmuss

XD wypowiada się gość co ocenił FOODFIGHT jako 10/10 i myśli ,że będzie naprawiał w jego mniemaniu błędną ocenę .Nie widziałeś serialu ale już wiesz ,że trzeba go zaniżyć bo ma wielu fanów .... to od dziś będę dawał 10/10 każdemu filmowi jakiego nie widziałem a potem ewentualnie jak go zobaczę to ocenie uczciwie. Dzięki mordo za tip

ZaYnFILMWEB

Foodfight to majstersztyk kina klasy Y! oglądałem to na prelekcji na Pyrkonie i świetnie się bawiłem, technicznie jest to zrobione tak źle, że aż dobrze pod kątem komedii, polecam!!

ocenił(a) serial na 10
anigmuss

Jak ci się podoba to mi nic do tego .... ale chciałem ci pokazać ,że film oceniany przez większość za gówno! ty oceniając na 10/10 zawyżasz ocenę ,która staję się nie autentyczna a serial ,który obiektywnie przez większość oceniany jest wysoko już nie może być oceniony na 10/10 bo to oceniają nieobiektywni fani...... hipokryzja???? Zobacz i w tedy oceniaj a nie bawisz się w złotą rączkę i naprawiasz według ciebie błędną ocenę

ocenił(a) serial na 10
anigmuss

To może ja odpowiem na temat. Pierwszy raz dałem LoLowi szanse dopiero rok temu. Zagrałem kilka partyjek że znajomym i na tym się skończyło - zdecydowanie gra nie dla mnie.
Jak więc widać zdecydowanie nie jestem fanem LoLa, ale mimo wszystko zawsze mi się bardzo podobały projekty postaci/ich design.
Do serialu usiadłem z myślą "czemu nie?" i bardzo mnie wciągnęło. Fabularnie jest napawdeę spoko (chociaz jakbym znał grę to pewnie bawiłbym się minimalnie lepiej). Kreska jest naprawdę piękna. Zdecydowanie osoby niezaznajomione z grą mogą sięgać po ten serial

mateuszswiercz

A jak ci fabularnie serial podszedł?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
anigmuss

Powiem Ci tak...
Zależy czego chcesz od serialu.
To co dla mnie podbija ocenę do maksymalnej na razie, po 3 odcinkach to emocjonalna warstwa fabuły. Pixar robi to świetnie w swoich animacjach, ale Arcane podbiło tu poprzeczkę, bo poziom emocji w niektórych scenach i realistyczność ich ukazania jest dla mnie poza skalą.
Moja 10 wiec wypływa tu więc z empatii i tego, jak na niej zagrano. Ryczałam jak dzika mamba.
Jak ktoś nie bardzo empatyzuje z fikcyjnymi bohaterami, to może ocenić niżej.

ocenił(a) serial na 10
Lethit

Ja planowałem dać 9 ale to co odwaliła jinx pod koniec 1 sezonu i ta radość że wreszcie jej się udało... Nie dziwi mnie że zwariowała, myślałem z trailerów że ktoś ją porwał, męczył i stała się złolem czy coś. + reakcja VI której nie nawidzę od zawsze (wreszcie mam za co!)Miłe zaskoczenie.




A co do głównego wątku na IMDb 9.4 a tutaj trolle z filmweba zaniżają średnią. W sumie to odpisuje jednemu więc xd

ocenił(a) serial na 10
Artemisek

Tak! Absolutnie pękło mi serce. To jak wołała do Vi wyrażało w sumie nie tylko, żeby została, ale że desperacko potrzebowała pomocy w poradzeniu sobie z falą emocji, która łączyła się z tymi wydarzeniami w tamtej chwili, a jako dzieciak nie umiała nawet sprecyzować tego inaczej niż desperackim 'proszę, proszę'. Widz widział, jak się pod tym ugina.


Lethit

„Ryczałam jak dzika mamba” - piękne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones