Arcane
powrót do forum 1 sezonu

No kur*a, ależ ten serial "Arcane" to jest miazga! Nie wiem, czy ktoś z Was widział, ale ja już skończyłem cały sezon i powiem wam, że to jest absolutne mistrzostwo! Najlepszy serial ever, 10/10!

A co do fabuły świata League of Legends, to powiem wam, że to jest najlepsze lore na świecie! Lepsze niż biblia, lepsze niż "Władca Pierścieni", lepsze niż "Gra o Tron"! A sama w sobie gra League of Legends to jest najlepsza gra ever! Lepsza nawet niż to wasze CS:GO! W League of Legends jest tyle taktyki, tak dużo umiejętności do opanowania, tak wiele możliwości, że aż głowa mała! A te postacie, te skórki, te tryby gry... Och, nie da się opisać!

League of Legends to jest prawdziwe dzieło sztuki, prawdziwe arcydzieło! K*rwa, ależ jestem zajarany tym serialem i tą grą! Powinniście to zobaczyć, powinniście zagrać, bo to jest po prostu mistrzostwo

użytkownik usunięty
tymekgerkus

Założyłeś konto zaledwie 3 dni temu, masz 3 oceny dla filmow i 1 ocenę dla serialu. Nie wiem czy można takie coś brać na poważnie. A jeśli uważasz to za taki wybitny serial to może powiedz coś więcej? Dlaczego twoim zdaniem on zasługuje na 10? Jakie czynniki o tym zadecydowały?

ocenił(a) serial na 10

Ale ty masz tupet, żeby takie pierdoły pisać  pod moją recenzją. Założyłem konto trzy dni temu i co z tego? Czy to ma znaczyć, że nie mam prawa wyrażać swojej opinii? To, że ty siedzisz przed monitorem cały dzień i klepiesz pierdoły w internecie, nie oznacza, że wiesz cokolwiek o dobrym serialu. 


A co do tego, dlaczego ten serial zasługuje na dziesiątkę, to proszę bardzo. Po pierwsze, animacja jest niesamowita, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Po drugie, świat przedstawiony w Arcane jest niezwykle interesujący i złożony, a fabuła trzyma w napięciu do samego końca. A po trzecie, to właśnie dzięki takim wybitnym produkcjom jak Arcane, gra League of Legends zyskuje coraz większą popularność i szacunek, na który zasługuje. 


A ty, królewiczu, lepiej sobie załóż koronę na łeb, i poklep się po plecach, bo jestem pewien, że takie żałosne komentarze to jedyna forma krytyki, na jaką cię stać. A ja nie mam czasu na takie g*wno, więc zalecam ci, żebyś odpuścił sobie komentowanie czegoś, o czym nie masz zielonego pojęcia

użytkownik usunięty
tymekgerkus

Powiem tak. Widziałem ten serial, nie podobał mi się. Zacząłem bardzo o nim myśleć w ostatnim czasie - dlaczego? Bo to jeden z najlepszych seriali Netflixa ostatnich lat - a szczególnie z tych animowanych - ja Ci powiem że kocham seriale animowane, zwłaszcza dla dorosłych. Jestem bardzo zły na siebie że taki serial mi się nie podobał. Ja rozumiem że każdemu podoba się co innego, nie można wmówić innemu swojej opinii. Przepraszam za mój komentarz. Powinienem się zastanowić nad tym co napisze w internecie. Już wielokrotnie tak miałem, i no - zawsze ten sam błąd popełniam. Napisałem tak: bo naprawdę nie jeden użytkownik kiedy zobaczy taką osobę jak ty, która niedawno założyła konto, ma mało ocen - to może odebrać za trolla. No cóż, cieszę się że serial Ci się podobał, może jak go ponownie obejrzę to też mi się spodoba? Ale póki co oglądam 5 seriali na raz - skończę je oglądać, zacznę oglądać to na co mam największą ochotę, a ten serial obejrzę dopiero jak nic innego mi nie zostanie do obejrzenia

użytkownik usunięty
tymekgerkus

Na dodatek - ty takie coś nazywasz recenzją? Ty chyba nie wiesz jak recenzja wygląda. Porównaj to co napisałeś z tym to co Bartek Czartoryski napisał. Zobaczysz co to recenzja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones