Na ten show trafiłem przypadkiem i nie żałuję. Skecze są naprawdę świetne.
Serial opiera się na dwóch komikach, którzy występują w wielu różnych rolach - rozbitków, pilotów myśliwców, nauczycieli, czy choćby szkockich muzyków i panie z bodajże baru. Skecze opierają się głównie na postawach i drobnych paranojach...