PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 234
oceny
7,3 10 1 63234
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Mamy team A - Arrow, Dig i Felicity oraz team B- Curtisa, Wilde Doga i Dinah.
Jeśli kiedys przez chwilę myślałam, że team A mnie irytuje to dlatego, że nie oglądałam Teamu B w akcji.
Można by czepiać się szczegółów, ale winą za rozłam wbrew temu co twierdzi team B, ponosi ogólny brak zaufania, nie tylko wybujałe ego Olivera.
Wszyscy kłamali, wszyscy mieli tajemnice, ale kiedy dorośli jakoś przyznali się do tej porażki, dzieci z teamu b strzeliły foszka.
Ale nie to jest najgorsze, najgorsze jest to, że te postacie w oderwaniu od teamu A są nie do polubienia, są irytujący, podejmują głupie decyzje za które wcześniej truliby Oliverowi, są w tym nudni i najgorszy tekst ever, powtarzany przez Rene jak mantra: to nic między nami nie zmienia. Za każdym razem gdy zrobią coś razem on rzuca to Oliverowi i wychodzi naburmuszony, jego ego już dawno przerosło to Olivera.
Oglądam ten serial i wiele było już denerwującyh głupotek, ale jakoś to przetrwałam, ale obawiam się, że jak będą cały czas ciągnąć te 2 zespoły i wciskać team B na siłę do fabuły to w końcu Arrow pójdzie w odstawkę.

ocenił(a) serial na 8
grampiana

Mam takie samo odczucie, ale zapomniałeś o jednym - team B jest po prostu słabszy. Felicity i Diggle mają więcej doświadczenia od Curtisa i Rene, a Oliver nie dość, że został wyszkolony przez Ligę Zabójców i Bratwę, to jeszcze ma sojuszników, więc sama Dinah w drużynie B nic nie pomoże. Naprawdę nie wiem co twórcami kieruje, żeby trzymać te dwie zbędne, irytujące postacie - poprawność polityczna?

ocenił(a) serial na 7
Meximax

O kwestii poprawności to już nawet nie chciałam wspominać, bo jak się nad tym zastanowić to chyba właśnie po to - meksykanin i raczej prosty człowiek z ulicy,a do tego czarnoskóry gej, no duet dokonały. Co samo w sobie dopiero dyskryminujące wziąwszy pod uwagę, że oni nic więcej sobą nie reprezentują. (oddam tu sprawiedliwość Curtisowi i wspomnę o jego wiedzy technologicznej, choć seriale CW są pełne geniuszy z tej kategorii postaci).

ocenił(a) serial na 7
grampiana

Pomysł wydawał sie fajny.
2 drużyny które się teoretycznie nie lubia "rywalizują" ze sobą a wykonanie żałosne.
Obie drużyny co odcinek ze sobą pracują......to po jaką cholere ich rozdzielali ?
Jedyna Dinah w poprzednim odcinku imponowała mimo że jej nie lubie.
Powiedziała że zabije Laurel i przez cały odcinek z takim celem w głowie się zachowywała.
A sądziłem że ktoś zacznie serwować moralne gadki o wewnętrznej przemianie "jacy to my jestesmy lepsi od tych złych"...pozytywnie mnie tu zaskoczyli.

ocenił(a) serial na 7
coolerss

Właśnie za chwilę odpalam 13 odcinek i jestem ciekawa tego o czym pisałeś.
Dodam, że też nie przepadam za Dinah z powodu jej problemów z określeniem swojej moralności, jest lepszą kłamczuchą od Olivera i sama uznaje podwójne standardy i wszystko byłoby pięknie gdyby tymi argumentami nie rzucała co chwila oskarżeń wobec teamu A.
Ogólnie przepychanki rodem z piaskownicy to nie jest to czego można by spodziewać po pomyśle tego rodzaju.

grampiana

Jak myślisz, że wcześniej drużyna b zachowywała się głupio i byli hipokrytami, to po 14 odcinku stwierdzisz, że jeszcze nic nie widziałaś ;p

ocenił(a) serial na 7
Venomix

Właśnie moja wyobraźnia zaczęła świrować i chyba dzisiaj odpuszczę sobie oglądanie:(

ocenił(a) serial na 7
grampiana

No tragedia!!!Używamy przeciwko wam mocy mety, t-sfer,"hakujemy wasze ciała", ale to wy jesteście Ci źli, to wy przekraczacie granice. Błagam niech ktoś ich zabije!!!
Rene się puszył jak pawian, przegrał z Oliverem w walce, to teraz trzeba mu współczuć? Nie.
To naprawdę wszystko jest słabe, ja nie mogę już patrzeć na Team B, a jak otwierają usta to czekam na jakiś zgon jak na zbawienie.

ocenił(a) serial na 10
grampiana

Fakt , drażnią niczym Felka w sezonach 3 i 4 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones