SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Arrow

2012 - 2020
43 min.
7,3 62 718
ocen
7,3 10 1 62718
27 393
chce zobaczyć
Po katastrofie morskiej na bezludnej wyspie zostaje odnaleziony milioner. Gdy mężczyzna wraca do cywilizacji, postanawia walczyć ze złem i łapać przestępców. Więcej Mniej
Arrow zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

świat

premiera

nagrody

Arrow
Zwiastun nr 2 (sezon 6, Comic-Con) 3:13
Arrow
Zwiastun nr 1 (sezon 3) 1:23
Arrow
Klip Przedsmak 3. sezonu 3:14
nr 2 (sezon 6, Comic-Con) 2017-07-23T12:51:39 https://fwcdn.pl/webv/35/61/43561/a8.43561.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/252/644652/arrow_comic_con__2017_video__wbsdcc.vp9.720p.webm

Serial „Arrow” to współczesna historia Zielonej Strzały, superbohatera komiksów DC Comics. Po 5 latach od katastrofy morskiej miliarder Oliver Queen (Stephen Amell), jak dotąd uznawany za zmarłego, zostaje odnaleziony na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Kiedy powraca do domu, rodzina zauważa, że pobyt na wyspie bardzo go odmienił. OliverSerial „Arrow” to współczesna historia Zielonej Strzały, superbohatera komiksów DC Comics. Po 5 latach od katastrofy morskiej miliarder Oliver Queen (Stephen Amell), jak dotąd uznawany za zmarłego, zostaje odnaleziony na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Kiedy powraca do domu, rodzina zauważa, że pobyt na wyspie bardzo go odmienił. Oliver próbuje pojednać się z najbliższymi i swoją byłą dziewczyną Laurel Lance (Katie Cassidy), jednocześnie kreując swoją sekretną tożsamość. Odtąd za dnia Oliver jest bogatym, beztroskim i nieostrożnym kobieciarzem, jakim zwykł być, natomiast pod osłoną nocy jako Zielona Strzała walczy ze złem i stara się przywrócić miasto do jego dawnej świetności.

na podstawie
George Papp (postacie) (komiks) (niewymieniony w czołówce) /
studio
Berlanti Productions / DC Entertainment / Warner Bros. Television
tytuł oryg.
Arrow
inne tytuły
Green Arrow Izrael
Więcej...
Pierwotnie Devon Aoki miała wystąpić w roli Katany, lecz musiała zrezygnować ze względu na inne zobowiązania.
Brandon Routh pierwotnie miał wcielić się w postać Teda Korda (Blue Beatle), jednak stacja CW nie uzyskała praw do wykorzystania tej postaci. Oryginalna rola została zmieniona na Ray'a Palmera (The Atom).
Madison McLaughlin i Jessica De Gouw odmówiły powtórzenia swoich ról w finałowym odcinku serialu ze względu na inne zobowiązania.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych