PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 208
ocen
7,3 10 1 63208
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Myślałem, że film trzeba ocenić na 8 ale po połowie 2 sezonu stwierdziłem, że trzeba mu podnieść ocenę. Nie wiem czemu tylko na 7 jest oceniony

użytkownik usunięty
bigdady33

Ja jestem na końcówce sezonu drugiego i po prostu jestem mile zaskoczony.
Czytałem niepochlebne opinie o sezonie trzecim - to może wszystko wyjaśnić.

ocenił(a) serial na 6

Standard

bigdady33

Ja jestem na bieżąco z tym serialem i nie sądzę by sezon 3 był taki zły, wręcz powiem, że wiele się jeszcze wydarzy (np. w s03e18 jestem ciekawa jak rozegrają to wszystko dalej po tym co się wydarzyło pod koniec tego odcinka)

ocenił(a) serial na 6
pogromczyniseriali

Ja dopiero sezon 3 i 8 odcinek skończony. Mógłby być lepszy sezon ale ogólnie jest ok

bigdady33

nie mówię, że to najlepszy sezon ale z tego co czytałam finał będzie intrygujący

bigdady33

Problemem jest to, że schemat się powiela. Pojawia się ktoś zły na dwa odcinki, tudzież trochę więcej, a zaraz po tym zamykają jego wątek. W trzecim sezonie jest taki moment, że bohaterowie sami mówią: "Zaraz, przecież jesteśmy superbohaterami, co nie? No to skopmy komuś tyłek" - główny wątek odchodzi na bok i znowu jakaś mało znacząca postać pojawia się na kilka minut, po czym ląduje w kajdankach - tak jakby scenarzyści zapomnieli, co robili. Arrow mógłby być dobry, ale ponad 20 odcinków na sezon to o wiele za dużo. Przez to tylko nieliczne odcinki są świetne i trzymające w napięciu - widać to szczególnie w sezonie 3. 2. i 1. miał to do siebie, że retrospekcje były dobrze wplecione. W najnowszym jest nieco gorzej z tym. Niemniej - całość jest wtórna, rzadko kiedy dzieje się coś naprawdę interesującego, tudzież oryginalnego. Zabieram się za oglądanie epizodu 18 - miałem skończyć już na S03E16, ale jak zaczęli ludzie pisać, że w następnym epizodzie tyle się dzieje, to postanowiłem jeszcze dać szansę. Jednakże wątpię, abym powrócił przy okazji czwartego sezonu.

ocenił(a) serial na 6
Birdlike

To nie są superbohaterowie bo nie mają mocy. To bohaterowie a akcja się dzieje cały czas Birdlike. Dopiero się rozkręca sezon i na tym mam nadzieję niepoprzestaną

bigdady33

Oj tam, czepiamy się szczegółów. Oczywiście, że są to superbohaterowie. Batman nie jest superbohaterem w takim razie, bo nie ma mocy? Bez przesady.
Byłem pochłonięty pierwszym sezonem, drugi również był dobry, ale już trzeci jest dość miałki. Mało się dzieje i odnoszę wrażenie, że gdzieś już kiedyś to widziałem. Dobrych odcinków na 18 (najnowszego jeszcze nie widziałem), było może ze 4, 5 - tak teraz sobie konkretnie nie przypomnę. Jeden motyw, bez spoilerów, który zaczął się fenomenalnie, mógł obrócić się w coś zupełnie niespodziewanego, a zakończył się miałko i nijak. Cholera, naprawdę ciężko sobie przypomnieć poszczególne sytuacje z przeszłych odcinków - w takim natłoku jest ich zwyczajnie za dużo.

bigdady33

czyli twoim zdaniem batman i Iron man nie są superbochaterami?

ocenił(a) serial na 7
bigdady33

ja zaczełem od 9 ale właśnie zmieniłem do 7 ...

ocenił(a) serial na 6
krusader

To tak jak ja. W pierwszym sezonie 9, w drugim 8 i jak kończy się 3 sezon tak spadło na 7.

ocenił(a) serial na 9
Barnek

Miałem podobnie tyle, że w pierwszym dałem 8, w drugim 9, a teraz obniżyłem do 7.

ocenił(a) serial na 5
RevanAvenger

Zgadzam się z przedmówcami. Też obniżyłem po zobaczeniu (nawet nie do końca) pierwszego odcinka 4tego sezonu.

bigdady33

Ze względu na 1 i 2 sezon serial miał u mnie dobre 8. Teraz, w czasie okropnego sezonu trzeciego daję 5, masakra.

ocenił(a) serial na 6
nawisher

nawisher Chyba żartujesz 3 sezon okropny. Właśnie jeszcze lepszy

ocenił(a) serial na 10
bigdady33

Mi też się trzeci sezon podoba więc trzymam dalej 10teczkę dla serialu ;)

ocenił(a) serial na 5
nawisher

I tu się z Tobą w pełni zgodzę.Mam dokładnie takie same odczucia.

bigdady33

Ja bym wywalił wszystkie kobiety bo robi się z tego jakiś swingers club.

ocenił(a) serial na 7
bigdady33

Ocena taka niska bo 3sezon jest jak "moda na sukces" nonstop ryczą, schodzą się i rozchodzą, są jacyś irracjonalni. Tragedia...

ocenił(a) serial na 10
szuler2

racja zawiedli mnie nie przebacze im tego

ocenił(a) serial na 7
bigdady33

To zmien ocene bo film jest po prostu głupi i o wiele slabszy od agentow tarczy..glupota goni glupote..merylin zmartwychwstal wciaz jakies cuda niewidy.. wytrzymalem do 10 odc drugiego sezonu i wypad z tym gniotem

ocenił(a) serial na 6
waga55

Nie zmienię oceny bo dla mnie ten film zasłużył na taką ocenę jak dałem

ocenił(a) serial na 7
bigdady33

Był niezly do pewnego momentu ale jak sie nei ma pomyslow i wciaz gra tymi samymi pionkami bandziorami lub budzi do zycia zmarlego merlyna to z dobrego serialu wychodzi kicha bo widz ma dosc w kolko tego samego.

ocenił(a) serial na 7
bigdady33

Laurel wyglada w 2 sezonie fatalnie..widac ze mocno sie odchudza a na twarzy wyglada ak koński łeb. Zdecydowanie fajniej sie prezentowala w 1 sezonie. Teraz to sucha szkapa

ocenił(a) serial na 7
bigdady33

3 sezon to totalne dno i głupota za glupota

użytkownik usunięty
bigdady33

Obejrzy 3ci sezon to Ci się wyjaśni 'czemu tylko na 7' (nawiasem mówiąc to i tak za wysoko)...

ocenił(a) serial na 5
bigdady33

Zmienilem ocenę z 8 na 5 i to tylko dlatego ze początek był naprawdę obiecujący. Dobrnąłem do połowy 5 odc 4 sezon i koniec, dłużej tego nie udźwignę. Gdybym miał ocenić tylko 4 sezon to co zobaczyłem daje 0!

ocenił(a) serial na 2
bigdady33

ok ja po zakończeniu 3 sezonu i początku 4 z mieniłam ocene z 7 na 4 .............................niestety serial spieprzyli juz do końca......nie widzę ratunku

ocenił(a) serial na 5
kamarza

ja z 7 na 6 i dalej traci w moich oczach z dobrego serialu przekształcił się w oklepany banał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones