Arrow (2012-2020)
Arrow: Sezon 2 Arrow Sezon 2, Odcinek 22
Odcinek Arrow (2012-2020)

Ulice w ogniu

Streets of Fire 42m
8,8 1 926
ocen
8,8 10 1 1926
Arrow
powrót do forum s2e22

s02e22

ocenił(a) serial na 6

https://www.youtube.com/watch?v=dJAhl9bkVnI wraca nasz cudowny Arrow

czesiol

Wraca Malcolm!!! <3

ocenił(a) serial na 10
aioli

Wolę Jak nazywa się go Dark Acher .Ale zgadza się,wraca i mam nadzieję,że namiesza.

ocenił(a) serial na 6
mario_1981

Chciałem niespoilować, przy czym przykuć uwagę :P

ocenił(a) serial na 10
mario_1981

Miało być Dark Archer.Literówka się wkradła,ale wszyscy wiedzą,o co chodzi.

ocenił(a) serial na 7
czesiol

Jestem strasznie ciekawa roli jaką odegra Malcolm, myślę, że będzie chciał uratować Thea i może przy okazji pomoże Oliverowi, choć w sumie spełnia się jego wizja zniszczenia miasta, tzn,. on chciał zniszczyc Glades i robił to dla Starling niby więc to co innego, ale bohaterowie już nie raz pokazywali jak bardzo pokrętną logikę wyznają, więc to dla mnie zagadka, co sprawia, że jestem niezwykle ciekawa.
Dodatkowo Felicity otrzymała telefon z Star labs najprawdopodobniej odnośnie lekarstwa więc rozwiązanie jest niepewne, kto zginie, kto zostanie uleczony, co z Royem? No mam tyle pytań a tu trzeba czekac na finałowe odcinki, a i tak niewiadomo, na które z nich otrzymamy odp. jeszcze w tym sezonie:-)

ocenił(a) serial na 7
grampiana

Wątek z Malcolm'em jest bardzo ciekawy, wg mnie przybędzie uratować Thea ale jednak Olivierowi nie pomoże, całkiem możliwe też jest że przeciągnie Thea na źłą stronę:) ale to juz tylko moge gdybanie:D

ocenił(a) serial na 10
fabian103

Laurel i łuk to był dla mnie szok tego promo :D

ocenił(a) serial na 9
fabian103

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=11853 <--- Polecam.

Jestem za opcją: Arrow + Mirakuru.

ocenił(a) serial na 7
Lordnar

Gratulacje dla Cebie. Uważam, że nie powinno się odmieniać imion i nazwisk wiec na cholere mi to potrzebne. Choć robienie ze mnie analfabety chyba ci się podoba. Powodzenia

ocenił(a) serial na 9
fabian103

Niestety nie o uważanie tu chodzi, a o zasady, których łamanie wygląda jak u ciebie, czyli kole w oczy. Dałem ci tylko odnośnik, liczę na to samo, gdy ktoś zobaczy błędy u mnie, nie byłem niekulturalny, za to tobie widzę nerwy puściły.

ocenił(a) serial na 7
Lordnar

Słuchaj, rozumiem że jak się popełni błąd to np. lubię jak ktoś mi go wytknie, ale akurat w tym przypadku ja nie odmieniam zagranicznych imion i nazwisk bo nie mogę patrzyć na cuda jakie z nich powstają. Może i tak powinno się pisać ale ja tego specjalnie nie robię. A uniosłem się bo jestem uczulony akurat na ta kwestię. Może trochę za mocno się uniosłem, wiec wybacz. Ale zdania i sposobu pisanie nie zmienie:)

czesiol

niezły odcinek:)

ocenił(a) serial na 10
czesiol

Laurel strzelająca z łuku ciekawe, może ma to oznaczać, że w kolejnym sezonie dołączy do teamu Arrowa i zastąpi w nim Sarę.

ocenił(a) serial na 7
Agiwoode

Wielce prawdopodobne:) Przyszła Black Canary

ocenił(a) serial na 6
Agiwoode

Jakie może od samego początku było wiadome, że tak się stanie. Sarah umrze a kochana Laurel będzie chciała jej oddać hołd i przywdzieje jej strój. Pewnie jeszcze gdzieś po drodze ulegnie jakiemuś wypadkowi skąd uzyska swój cudowny głosik ;)

ocenił(a) serial na 6
Kruchy_serious

W serialu "głos kanarka" istniał ze względu na gadżet. Także pewnie pójdą w tę stronę.

ocenił(a) serial na 6
czesiol

Już poszli Sara kilka razy użyła pistoletu sonicznego ,czy jak to tam zwą.

ocenił(a) serial na 7
piekielny84

W ostatnim odcinku na bank Sra wpadnie wraz z Ligą Cieni. no bo jak inaczej poradzi sobie Arrow vs Marakuru

ocenił(a) serial na 7
coolerss

Laurel mu pomoże:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones