PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771749}
8,0 9 941
ocen
8,0 10 1 9941
8,0 13
ocen krytyków
Artyści
powrót do forum serialu Artyści

... to Tomasz Karolak.

Poza tym świetny serial, inny od pozostałych. :)

Bielak_812

Tutaj nawet Karolak tak nie irytuje :D

Bielak_812

To jest taki żart, bo Karolak gra tu trochę samego siebie, a więc aktora teatralnego, który ma ileś tam ról w filmach i zarabia dużą kasę, co budzi zazdrość części ekipy. Jego postać jest przemyślana.

hagen_filmweb

Rzeczywiście... nawet ma na imię Tomek w serialu :D

ocenił(a) serial na 8
hagen_filmweb

Popieram, to przełożenie aktor - postać wyszło bardzo dobrze :D

hagen_filmweb

Właśnie! To było celowe.

Bielak_812

W takiej ilości to można go przecierpieć ;)

ocenił(a) serial na 9
Bielak_812

A ja uważam, że jest na swoim miejscu ;-)

ocenił(a) serial na 9
Bielak_812

Ja do niego nic nie mam i uważam, że jego rola w tym serialu jest bardzo dobra. Nie rozumiem tego hejtu na Karolaka to, że gra w każdej komedii romantycznej nie czyni go złym aktorem. Istnieją gorsi od niego.

PlaceHolder

Zgadza się.

ocenił(a) serial na 8
Bielak_812

Mylisz się. Kto inny mógłby grać Karolaka poza Karolakiem?

ocenił(a) serial na 8
Bielak_812

No niestety muszę przyznać tobie rację. Dość Pana Karolaka. Choć tutaj nawet do zniesienia.

ocenił(a) serial na 7
Bielak_812

Haha! Ale Karolak w swojej najlepszej roli!

ocenił(a) serial na 9
Bielak_812

Cokolwiek mówić o wyborach politycznych Karolaka, o jego graniu w tefałenowskim szajsie, etc. etc. - to, cholera, jest niezłym aktorem, kiedy ma co grać. I to nie tylko, kiedy gra siebie.

otis_tarda

Dokładnie, to nie jego wina że biorą go zazwyczaj do komedii romantycznych i innych mało ambitnych produkcji. A z czegoś żyć trzeba. Nie jestem jego fanem, ale w "Artystach" daje radę.

Bielak_812

mnie tam do siebie przekonał. ludzie patrzą na aktora przez pryzmat jego dotychczasowego dorobku, trudno pozbyć się takiemu etykiety.

Bielak_812

A co on tu źle robi, że jest takim minusem?

Bielak_812

Karolak to okropny kloc ...jak można było takie drewno brzydkie lansować !

ocenił(a) serial na 10
Bielak_812

Mi jakoś ocieplał plan i wprowadzał sympatię. Dobrze wypadł.

ocenił(a) serial na 10
Bielak_812

Oj, ale Karolak tutaj akurat jest okej. To jest pierwsza jego rola od lat, gdzie nie gra tak jak zawsze. Co jest paradoksalne fest, bo gra trochę samego siebie, a równocześnie gra inaczej, intonację i mimikę stosuje inną niż praktycznie w każdym filmie, w którym typowo "śmieszkuje na Karolaka". Naprawdę byłem nim zaskoczony, jest go stosunkowo mało w serialu, ale ma parę dobrych scen z Dymeckim i nawet mówi inaczej, żarty podaje inaczej w tym serialu niż we wszystkich praktycznie innych rolach! Moim zdaniem pasował i wcale nie odstawał od całego obrazka.

ocenił(a) serial na 10
Bielak_812

Bez przesady, ja wiem, ze marudzenie na Karolaka to narodowa tradyccja przy rodzinnych spotkaniach z tvn w tle ale tutaj wpasowal sie perfekcyjnie.

ocenił(a) serial na 7
Bielak_812

E tam, bardzo go mało, dzięki czemu tak nie wkurza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones