PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771749}
8,0 9 941
ocen
8,0 10 1 9941
8,0 13
ocen krytyków
Artyści
powrót do forum serialu Artyści

Plakat

ocenił(a) serial na 8

Jestem wielką fanką Artystów i cieszę się ogromnie, że wreszcie ten serial trafił również na Filmweb, ale błagam - zmieńcie ten plakat :) Jest to przerobiona grafika z naszej wideorecenzji. Widziałam, że niektóre serwisy sobie ją już brały, nie roszczę sobie zadnych praw (bo zdjęcie i tak należy do TVP), ale jeśli chcecie jakiś ładny plakat to mogę zrobić. To po prostu nie było robione w tym celu. Tu wideo z grafiką https://www.youtube.com/watch?v=9bsdddmQ61g

ocenił(a) serial na 10
lukrecjaborhia

Zrób plakat! Było by cudnie. Troszkę teraz biedą wieje. Proszę...

ocenił(a) serial na 8
NickLart

No ja bardzo chętnie, tylko nie wiem gdzie potem podesłać, żeby ktoś to zmienił na Filmwebie :)

ocenił(a) serial na 8
lukrecjaborhia

Najlepiej wyślij na facebooku taką propozycję do twórców serialu www.facebook.com/Arty%C5%9Bci-TVP-126517607787455/?fref=ts
Z tego co wiem serial nie posiada żadnego oficjalnego plakatu, a to musi być oficjalny plakat jeśli mają go zaakceptować na filmwebie :) taka już ich polityka. I szczerze mówiąc nie mam pojęcia jakim cudem znalazł się tutaj ten obecny...

wito_filmweb

Bo na filmwebie jest jeden wielki burdel.

ocenił(a) serial na 10
MygyBulla

Wydano nawet DVD z grafiką Kai, ach ten polski marketing.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones