PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729297}

Ash kontra martwe zło

Ash vs. Evil Dead
7,7 15 818
ocen
7,7 10 1 15818
7,6 8
ocen krytyków
Ash kontra martwe zło
powrót do forum serialu Ash kontra martwe zło

Piękne @_@

ocenił(a) serial na 10

Chciałem po prostu napisać, że pierwszy odcinek był piękny OoO Dziękuję Samie Raimi, stokrotne dzięki. NA TO CZEKAŁEM!!! :D

ocenił(a) serial na 9
Darkengar

Pierwszy odcinek wymiata ! Stary dobry klimat powrócił z Królem na czele :D

xD_aV_i_Dx

Potwornie seksistowski typ w roli głównej. To mogło się sprzedać 500 lat temu, ale teraz nic dziwnego że nie działa.

ocenił(a) serial na 6
Darkengar

Rozwalił mnie moment, w którym ash próbował pogłaskać po twarzy tą lisiczkę :))

ocenił(a) serial na 10
Jinno

Mnie Pablito, jego niejasne pochodzenie i legenda o wybrańcu xD Wszyscy dali radę i to po równo, dlatego odcinek był taki piękny :D

Darkengar

Aż łezka w oku się pojawia. Klasyka horroru powraca w najlepszym możliwym wydaniu !

ocenił(a) serial na 8
Darkengar

Pablito jest najlepszy! Genialna, świetnie zagrana i ucharakteryzowana postać. Wciąż mam go w pamięci biegającego z siekierą :D

ocenił(a) serial na 10
Darkengar

Wszystko odcinki pierwszej serii są niesamowicie dobre.

ocenił(a) serial na 10
TheQac

Zgadzam się całkowicie z tobą, nie wiecie może kiedy będzie premiera drugiego sezonu ?

TheQac

Gdzie można oglądnąć cały 1 sezon? na razie oglądnąłem 1 odcinek i super a gdzie reszta ?

ocenił(a) serial na 8
Ricky79

Jeżeli pytanie wciąż aktualne to CDA ;3

Miedziobrody_filmweb

Już nie cały sezon 1 zaliczony :) pozdrawiam

Miedziobrody_filmweb

2 sezon kiedy będzie dostępny ? jak coś wiesz to daj znać.Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 8
Ricky79

Premiera poprzednio była w październiku o ile dobrze pamiętam, a drugi sezon jest zapowiedziany z tego co słyszałem, więc również czekam :D

ocenił(a) serial na 8
Ricky79

"najbliższy odcinek 9 października 2016 (USA) s02e02 The Morgue" Info z filmweb'u ;D

Miedziobrody_filmweb

Sezon 2 już się rozpoczął oglądnąłem 1 odcinek ale nie można go ocenić , będzie się działo :)

ocenił(a) serial na 8
Ricky79

Obejrzałem drugi odcinek,drugiej serii i myślę że trochę przesadzili,za to pierwszy,również jak w serii początkowej,rewelacja.

PaskudnikW

Nie no akcja w kostnicy mnie rozwaliła hehhe:) zarazem obrzydzenie -masakra a z drugiej strony lałem ze śmiechu :)

ocenił(a) serial na 8
Darkengar

Jak jeszcze zobaczyłem tą końcówkę to aż się wzruszyłem!!!;D

Darkengar

Rewelacja :)

ocenił(a) serial na 8
grazig

świetny , chociaż Ash wcale nie był takim burakiem w evil dead 1i 2 to i tak uwielbiam Bruca Cambella

ocenił(a) serial na 9
misiek74

ludziom na starość się pogarsza, wszystkie cechy się tylko pogłębiają ;), sam serial bardzo mi się podobał, miał klimat pierwowzoru, choć co do Asha to po finale stwierdzam, że to kretyn jakich mało, lubię go, ale to kretyn xD

ocenił(a) serial na 10
Darkengar

Wlasnie pierwszy odcinek byl... Hmm pomyslalem ze to nie to samo co Evil Dead 2 i 3... Ale kazdy nastepny odcinek utwierdzil mnie w przekonaniu, ze Sam Raimi i Bruce Campbell kontynuuja swoja legende w najlepszym, popie*dolonym stylu!!! :)

Darkengar

podstarzały, nie za mądry za to przystojny facet musi zmierzyć się ze złem które obudził 30 lat temu
serial to jajcarski horror z niewyszukanym humorem i epickimi scenami gore

ocenił(a) serial na 8
conneryfan

Fajny opis. Dokładnie 100% tego widzimy na ekranie.

ocenił(a) serial na 9
Darkengar

Dokładnie tak, jak już raz wsiądziesz, nie będziesz chciał wysiąść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones