PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778573}

Atypowy

Atypical
7,7 55 424
oceny
7,7 10 1 55424
8,0 4
oceny krytyków
Atypowy

"Atypowy" to opowieść o dorastaniu Sama (Keir Gilchrist), 18-latka walczącego z objawami wskazującymi na zaburzenia ze spektrum autyzmu, który poszukuje miłości i niezależności. Chłopak w zabawny, choć niewolny od emocji sposób próbuje osiągnąć stan samopoznania, co zmusza resztę rodziny do stawienia czoła zmianom i do znalezienia"Atypowy" to opowieść o dorastaniu Sama (Keir Gilchrist), 18-latka walczącego z objawami wskazującymi na zaburzenia ze spektrum autyzmu, który poszukuje miłości i niezależności. Chłopak w zabawny, choć niewolny od emocji sposób próbuje osiągnąć stan samopoznania, co zmusza resztę rodziny do stawienia czoła zmianom i do znalezienia odpowiedzi na najważniejsze pytanie - co to tak naprawdę znaczy "być normalnym"? Jennifer Jason Leigh gra matkę nastolatka, Elsę, która również dąży do lepszego poznania samej siebie, a w rolę ojca chłopaka, Douga, wciela się Michael Rapaport. Brigette Lundy-Paine ("Margot vs Lily", "Szklany zamek") gra siostrę Sama, Casey, a Amy Okuda ("Sposób na morderstwo") - terapeutkę Julię.

Atypowy
Zwiastun nr 4 (sezon 4, polski)
Atypowy
Zwiastun nr 3 (sezon 3, polski) 2:15
Atypowy
Zwiastun nr 2 (sezon 2, polski) 2:10
nr 4 (sezon 4, polski) 2021-06-15T09:21:26 https://fwcdn.pl/webv/77/89/57789/57789.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/73/778573/Atypowy_sezon_4___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm
Atypowy zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

dystrybucja
Netflix
studio
Sony Pictures Television
tytuł oryg.
Atypical
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.