PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=588243}

Avengers: Potęga i moc

The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
7,5 2 441
ocen
7,5 10 1 2441
Avengers: Potęga i moc
powrót do forum serialu Avengers: Potęga i moc

Brakujące odcinki

ocenił(a) serial na 8

W końcowym odcinku mamy wszystkich bohaterów jacy pojawili się w serialu. Teoretycznie, gdyż pojawia się też np. Quake czy Czarna wdowa, których w serialu nie było, jak i Ant-men, który co prawda był, lecz...
Tutaj spoiler.
Grał go na początku Hank Pym, który potem stał się Yellow Jacketem, więc Ant-mana już nie było. A tutaj niespodzianka, pojawia się na końcu.
Podejrzewam, że miały być o nich specjalne odcinki, których twórcy z jakiegoś powodu nie zrobili.
Utwierdza mnie w tym to, że w odcinku Nowi Avengers Yelow Jacket pojawia się znikąd jako członek Avengers, podczas gdy wcześniej nim nie był.
Miałem niezły zonk.
A wy jak sądzicie?

doliwaq

Chyba nie oglądałeś wszystkich odcinków, ponieważ te postacie pojawiają się wcześniej w serialu.

ocenił(a) serial na 8
krzysiekmx5

Wszystkie oglądałem właśnie. W takim razie w których odcinkach są te postaci o których pisałem?

doliwaq

Czarna Wdowa pojawia się praktycznie od początku i to w wielu odcinkach.
Quake pomaga Nickowi Furemu i sprowadza do niego Iron Mana kiedy ten wyjawia mu sekret o Skrullach w 2x07.
Scott Lang przywdziewa strój Ant Man'a w odcinku 2x05.
Co do Yellow Jacket'a to jego geneza ukazana jest w odcinku 2x18 i później już prawie zawsze towarzyszy Avengersom.
Więc dużo musiałeś ominąć, szczególnie jeśli chodzi o Czarną Wdowę, bo jej jest na prawdę dużo w tym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones