PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=194037}

Awatar: Legenda Aanga

Avatar: The Last Airbender
8,4 33 739
ocen
8,4 10 1 33739
Awatar: Legenda Aanga
powrót do forum serialu Awatar: Legenda Aanga

Mam 20 lat i właśnie oglądam po raz drugi ten serial( pierszy raz był niespełna 5 lat temu) Powiedzcie że ze mną wszystko ok :D

ocenił(a) serial na 10
marcin_kvsh

Ja skończe w tym roku 21, a oglądałem całą serie już dziewięć razy i bede ogladał dajel :) wszystko z tobą okej, albo ja tez jestem porąbany

ocenił(a) serial na 7
pshemko1996

Oglądałem 2 razy, teraz się biorę za Korrę. Mam 24 lata.
Szukam podobnych seriali. Ktoś coś poleca?

ocenił(a) serial na 10
shed

Nie wiem co rozumiesz poprzez "podobne", ale zanim obejrzałem Avatara to oglądałem 3 raz Galactik Football <3

ocenił(a) serial na 9
marcin_kvsh

To jeszcze nic! Ja co roku w wakacje oglądam całą serię od początku do końca! A czasem nawet 2razy bo wcześniej skończyłam

ocenił(a) serial na 10
marcin_kvsh

Haha, witaj w klubie, mam 19 lat i jestem zachwycona "Avatarem". Myślę, że na prawdziwie piękne bajki nikt nie jest za stary ;)

ocenił(a) serial na 8
marcin_kvsh

Właśnie skończyłam oglądać serię po raz trzeci i niewątpliwie jeszcze do niej wrócę, a mam 26 lat :-) świetna sprawa zanurzyć się w tym świecie

ocenił(a) serial na 8
marcin_kvsh

Spoko mam 31 i jestem w połowie ;)

ocenił(a) serial na 10
marcin_kvsh

to może teraz kolejny maratonik?

ocenił(a) serial na 8
marcin_kvsh

Ja od 25 lat oglądam non stop Dragon Ball i jest ok, To tez widziałem ale nie śledziłem odcinek po odcinku, Wiec Fajnie ze na Netflixie w końcu mając 30 lat zobaczę wszystko po kolei xd

ocenił(a) serial na 10
marcin_kvsh

Ja mam 23 lata i pierwszy raz obejrzałem ten serial. Jestem zachwycony!! W ok. 5 dni skończyłem 3 sezony.

I mam tak wiele pytań.. Serial cudowny, ale kończy się i pojawia się wiele pytań bez odpowiedzi. Serial z 2014.. No nie wiem.. Włączyłem 1 odcinek i nie jestem pewny, czy chcę to oglądać. Tym bardziej, że w pytaniu o matkę Zuko nie pada odpowiedź.

ocenił(a) serial na 10
marcin_kvsh

Ja mam 31 lat i lubie wracac raz na jakis czasz do avatara dla mnie Aang przebija Korre

ocenił(a) serial na 9
marcin_kvsh

28 lat i oglądam po raz trzeci :) każdy kolejny raz widzę serial zupełnie inaczej, niż poprzednim razem. Tyle tam ukrytych znaczeń

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones